هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

فتاحی: روز قدس پیام‌آور بیداری مسلمانان انقلابی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس پیام‌آور آزادی و بیداری مسلمانان انقلابی است.
سه‌شنبه 16 تیر 1394 ساعت 10:16
فتاحی: روز قدس پیام‌آور بیداری مسلمانان انقلابی است نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس پیام‌آور آزادی و بیداری مسلمانان انقلابی است. http://cdn.icana.ir/d/019/79161.jpg فتاحی:,روز,قدس,پیام‌آور,بیداری,مسلمانان,انقلابی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: عابد فتاحی اظهار کرد: تا زمانی که مسلمانان در صحنه باشند روز قدس هر سال با عظمت بیشتری به خصوص در میان مسلمان ملت ایران برگزار خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: معنای روز قدس را می‌توان روز خیزش مردم مسلمان ایران و دنیا، روز حمایت از مظلومان و مردم رانده شده و آواره فلسطین که سرزمین آن‌ها توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده خلاصه کرد.
وی تصریح کرد: بعد از این‌که حضرت امام(ره) روز قدس را برای مسلمانان به یادگار گذاشتند هرسال شاهد حضور پرشور و عظمت کمی و کیفی مسلمانان بوده‌ایم و مهمترین پیام راهپیمایی روز قدس برای تمام ظالمان و مستکبرانی جهان این است که مردم همیشه یار و حامی مستضعفین هستند و در مقابل ظالمان خواهند ایستاد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شکوه و عظمت روز قدس در این ایام حساس که در جغرافیای اسلام، مستکبرین و مسلمانان را به جان هم انداخته بیشتر تاثیرگذار خواهند بود.
وی گفت: مردم مسلمان فلسطین هیچوقت تنها نبوده‌اند؛ چراکه مردم با ایمان و انقلابی ایران اسلامی در کنار آنان همواره خواهند بود و حمایت از مردم فلسطین که یک نماد آوارگی و ظلم واقعی است تا آخر ادامه خواهد داشت.
وی با بیان این‌که «روز قدس یک مکتب با عظمت از دستاوردهای انقلاب است»، گفت: با توجه به شرایط نامساعد و ناگوار مسلمانان در جای جای دنیا این روز با شکوه و عظمت خاص خود برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000