خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/16 12:18:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:

وحدت مسلمانان حول مسئله فلسطین توطئه تفرقه دشمنان را باطل می کند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:وحدت مسلمانان حول محور مسئله فلسطین، توطئه تفرقه دشمنان اسلام را نقش بر آب می کند.
وحدت مسلمانان حول مسئله فلسطین توطئه تفرقه دشمنان را باطل می کند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:وحدت مسلمانان حول محور مسئله فلسطین، توطئه تفرقه دشمنان اسلام را نقش بر آب می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42903.jpg وحدت,مسلمانان,حول,مسئله,فلسطین,توطئه,تفرقه,دشمنان,را,باطل,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مهر: احمد امیرآبادی فراهانی زنده نگه داشته شدن مسئله فلسطین را یکی از عوامل مهم وحدت مسلمانان بر شمرد و گفت:وحدت مسلمانان حول محور مسئله فلسطین، توطئه تفرقه دشمنان اسلام را نقش بر آب می کند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طی چند سال اخیر برنامه ای حساب شده از سوی آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان برای به فراموشی سپردن مسائل مربوط به فلسطین آغاز شده است.
وی ادامه داد: این دولت ها با ایجاد گروه های تکفیری صهیونیستی تلاش دارند که اذهان مسلمانان جهان را از مسئله فلسطین منحرف کنند و به اهداف خود دست یابند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به سفر شاهزاده عربستان به اسرائیل گفت:تصمیم شاهزاده عربستان برای سفر به اسرائیل و اعلام عمومی آن در راستای قبح زدایی از رابطه با رژیم صهیونیستی و به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است.
وی راهپیمایی روز قدس را تنها راهکار باطل کردن این توطئه خواند و گفت: مسلمانان جهان با برگزاری پررنگ این راهپیمایی همه نقشه های صهیونیسم ها را نقش بر آب خواهند کرد./
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet