هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نجابت:

در راهپیمایی روز قدس علاوه بر محکومیت جنایات صهیونیست‌ها جنایات‌ آل‌سعود هم محکوم شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال روز قدس علاوه بر محکومیت جنایات صهیونیست‌ها باید جنایت‌های عربستان سعودی در یمن را هم محکوم کرد.
سه‌شنبه 16 تیر 1394 ساعت 12:38
در راهپیمایی روز قدس علاوه بر محکومیت جنایات صهیونیست‌ها جنایات‌ آل‌سعود هم محکوم شود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال روز قدس علاوه بر محکومیت جنایات صهیونیست‌ها باید جنایت‌های عربستان سعودی در یمن را هم محکوم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/44008.jpg در,راهپیمایی,روز,قدس,علاوه,بر,محکومیت,جنایات,صهیونیست‌ها,جنایات‌,آل‌سعود,هم,محکوم,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: حسین نجابت عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک بودن روز جهانی قدس این روز را نمادی واقعی و تأثیرگذار درباره ستیز از ضدیت مسلمانان آزادیخواه با اشغالگری رژیم صهیونیستی خواند و گفت: امسال روز قدس علاوه بر محکومیت جنایات صهیونیست‌ها باید جنایت‌های عربستان سعودی در یمن را هم محکوم کرد.
وی با تأکید بر اینکه حوادث یمن تداوم جنایت‌های صهیونیست‌ها در غزه است، اظهار داشت: نتیجه اسلام آمریکایی داعش است که مکمل صهیونیست‌ها در منطقه می‌باشد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کودک‌کشی در سراسر منطقه یک ماهیت دارد و راهپیمایان روز قدس جنایت علیه مسلمانان مظلوم از یمن تا بحرین و عراق و سوریه را محکوم خواهند کرد.
انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000