شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

دعوت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس

سرویس فرهنگی
مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای آحاد ملت شریف ایران را برای حضور حماسی و با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
پنج‌شنبه 18 تیر 1394 ساعت 11:50
دعوت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای آحاد ملت شریف ایران را برای حضور حماسی و با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/57924.jpg دعوت,مرکز,تحقیقات,اسلامی,مجلس,از,ملت,ایران,برای,حضور,در,راهپیمایی,روز,قدس Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی پیرامون روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که درآن آمده است: ابتکار حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی، تبدیل به کانون خروش برائت از غاصبان و احساس اقتدار ملتهای حق طلب در مقابل قدرتهای استعمارگر در اقصی نقاط جهان شده است.

در این بیانیه آمده است: امروزه  به برکت انقلاب اسلامی و جنبش های مقاومت، رژیم اشغالگر قدس هر روز ضعیف تر و آرمان ملت فلسطین نیز پررنگ تر شده است و امید است شاهد نابودی این غده سرطانی از از درون امت اسلامی باشیم.

مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همه مسلمانان و ملت ایران اسلامی همگان را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می نماید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار