هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور خبر داد:

برگزاری نشست کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس با حضور مسئولان وزارت خارجه

سرویس سیاسی
رئیس کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس، گفت: نخستین نشست این کمیته برای بررسی بخشی از اسناد ارائه شده در هفته آینده برگزار می شود.
جمعه 19 تیر 1394 ساعت 08:22
برگزاری نشست کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس با حضور مسئولان وزارت خارجه رئیس کمیته بررسی اسناد ویکی لیکس، گفت: نخستین نشست این کمیته برای بررسی بخشی از اسناد ارائه شده در هفته آینده برگزار می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/77459.jpg برگزاری,نشست,کمیته,بررسی,اسناد,ویکی,لیکس,با,حضور,مسئولان,وزارت,خارجه Icana

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل نخستین نشست کمیته ویژه بررسی اسناد سایت ویکی لیکس در هفته اینده خبر داد و گفت: احتمالا این نشست روز یکشنبه با حضور کارشناسان، تحلیل گران و مسئولان وزارت خارجه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از آن جایی که بخشی از اسناد منتشر شده مربوط به فعالیت های عربستان علیه ایران است، مجلس شورای اسلامی و کمیته مربوطه با حساسیت و دقت تمام موارد را مورد بررسی قرار می دهد.

وی افزود: تاکنون بیش از 60 هزار از اسناد محرمانه وزارت امور خارجه عربستان از سوی سایت مربوطه منتشر شده  و قرار است بعد از بررسی نهایی گزارشی کامل و جامع تهیه و برای نهادهای مربوطه ارسال شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000