خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/20 13:09:17
سرویس اقتصادی
زارع خبر داد:

بررسی تخلفات یک بانک در کمیسیون اقتصادی مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم حمایت سیستم بانکی کشور از بخش تولید کشور گفت: گزارش هایی در خصوص تخلفات مالی یک بانک دریافت شده که در این رابطه کمیسیون اقتصادی بزودی از وزیر اقتصاد و مدیرعامل بانک مربوطه دعوت خواهد کرد تا با حضور در کمیسیون گزراش ارائه کنند.
بررسی تخلفات یک بانک در کمیسیون اقتصادی مجلس سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم حمایت سیستم بانکی کشور از بخش تولید کشور گفت: گزارش هایی در خصوص تخلفات مالی یک بانک دریافت شده که در این رابطه کمیسیون اقتصادی بزودی از وزیر اقتصاد و مدیرعامل بانک مربوطه دعوت خواهد کرد تا با حضور در کمیسیون گزراش ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/84740.jpg بررسی,تخلفات,یک,بانک,در,کمیسیون,اقتصادی,مجلس Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزرای خانه ملت در خصوص عملکرد سیستم بانکداری کشور گفت: بانک ها در سال های گذشته وارد فعالیت های بنگاهداری و شرکت داری شدند که این موضوع باعث شد که صدمات جدی به اقتصاد کشور وارد شود.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سیستم بانکداری کشور باید بصورت جدی اقدامات خود را به سوی حمایت جدی از بخش تولید سوق دهد البته باید پذیرفت بانک ها نیز با مشکلاتی روبرو شده اند که باید مشکلاتشان رفع شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: بانک مرکزی اقداماتی را برای خروج بانک ها از فعالیت های بانکداری شروع کرده که البته باید در انجام این مهم تسریع و بانک ها تلاش  کنند سرمایه در گردش بخش تولید کشور رفع شود.

بررسی تخلف مالی یک بانک در کمیسیون اقتصادی مجلس  

زارع در خصوص تخلفات مالی بانک ها تصریح کرد: گزارش های مبنی بر تخلفات مالی یک بانک در سال های گذشته دریافت شده، که در این رابطه کمیسیون اقتصادی بزودی از وزیر اقتصاد و مدیرعامل بانک مربوطه دعوت خواهد کرد تا با حضور در کمیسیون گزراش ارائه کنند.

وی ادامه داد:  در هر صورت نمایندگان و مسئولان با نظارت های خود باید شرایطی فراهم کنند که امنیت سپرده، سپرده گذاران تامین شود و نباید اینگونه باشد که برخی از بانک ها با استفاده از سپرده های سپرده گذاران و با تخلف به برخی اشخاص تسهیلات ارائه دهند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: اگر رسیدگی قابل قبول و موثری در خصوص تخلف مالی بانک ملت صورت نگیرد بر اساس آئین نامه داخلی این موضوع به قوه قضائیه ارجاع داده می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet