خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/20 11:34:22
سرویس فرهنگی
پژمان فر با اشاره به دستور کار این هفته کمیسیون فرهنگی مطرح کرد:

بررسی طرح اداره صداوسیما با حضور سرافراز

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با یادآوری آماده سازی طرحی برای اداره سازمان صداوسیما در این کمیسیون، گفت: هم اکنون در نوبت طرح در صحن علنی قرار دارد که با جمع آوری امضا درخواست کرده ایم در اولویت بررسی نیز قرار گیرد.
بررسی طرح اداره صداوسیما با حضور سرافراز عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با یادآوری آماده سازی طرحی برای اداره سازمان صداوسیما در این کمیسیون، گفت: هم اکنون در نوبت طرح در صحن علنی قرار دارد که با جمع آوری امضا درخواست کرده ایم در اولویت بررسی نیز قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/68262.jpg بررسی,طرح,اداره,صداوسیما,با,حضور,سرافراز Icana

نصرالله پژمان‌فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور جلسه این هفته کمیسیون فرهنگی گفت: بحث و بررسی طرح اداره صداوسیما با حضور محمد سرافراز در دستور کار جلسه روز یکشنبه (21 تیرماه) این کمیسیون قرار دارد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیش از این کمیسیون فرهنگی طرحی را برای اداره سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی آماده کرده بود که هم اکنون در نوبت طرح در صحن علنی قرار دارد که با جمع آوری امضا درخواست کرده ایم که در اولویت نیز قرار گیرد تا موضوع آن در مجلس نهم به اتمام برسد.

وی افزود: با توجه به جابجایی مدیریتی که انجام گرفت و سرافراز به عنوان ریاست جدید سازمان صداوسیما انتخاب شد قرار بر این شد تا پیش از مطرح شدن این طرح در صحن علنی نقطه نظرات ریاست جدید را نیز داشته باشیم لذا جلسه ای در این خصوص ترتیب داده شد.

پژمان فر در ادامه به دستور کار بعدی این کمیسیون در روز سه شنبه (25 تیر ماه) اشاره و عنوان کرد: بررسی لایحه موافقتنامه همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری پرتغال در حوزه‌های زبان، آموزش، فرهنگ، ورزش، جوانان، گردشگری و رسانه‌های جمعی دستور کار بعدی این کمیسیون است که مثل باقی موافقتنامه ها به دلیل ذکر مسائل فرهنگی، این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی برای ارائه نقطه نظرات خود از دستگاه های فرهنگی مربوطه دعوت به عمل  آورده است.

وی در ادامه به آخرین دستور کار این هفته کمیسیون فرهنگی اشاره و بیان کرد: بررسی لایحه یک‌فوریتی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری دستور کار آخر این هفته کمیسیون است که در این طرح نیز به عنوان کمیسیون فرعی حضور داریم و کمیسیون اصلی، کمیسیون صنایع است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از مباحث ثبت علائم مربوط به حوزه فرهنگی نیز می شود که در این خصوص با حضور جمعی از اعضای مرکز پژوهش ها و دستگاه های مربوطه به جمع بندی خواهیم رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet