خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/20 16:11:39
سرویس سیاسی
حقیقت پور:

میز مذاکره را ترک نمی کنیم/دبه کردن آمریکا ناشی از بی تدبیری و ناتوانی این کشور است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ماندن ایران را در میز مذاکرات نشان دهنده حقانیت کشورمان دانست و افزود: در صورتی که طرف مقابل مذاکرات را ترک کند جامعه جهانی متوجه حقانیت ما و فرار طرف مقابل خواهد شد.
میز مذاکره را ترک نمی کنیم/دبه کردن آمریکا ناشی از بی تدبیری و ناتوانی این کشور است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ماندن ایران را در میز مذاکرات نشان دهنده حقانیت کشورمان دانست و افزود: در صورتی که طرف مقابل مذاکرات را ترک کند جامعه جهانی متوجه حقانیت ما و فرار طرف مقابل خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/82210.jpg میز,مذاکره,را,ترک,نمی,کنیم/دبه,کردن,آمریکا,ناشی,از,بی,تدبیری,و,ناتوانی,این,کشور,است Icana

منصور حقیقت پور در گفتگو باخبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به تغییر مواضع آمریکا در مذاکرات هسته ای گفت: توقع اصالت و نجابت از سوی طرف آمریکایی نباید داشته باشیم به دلیل اینکه جنس آنها نادرست است و رفتار صادقانه و مبتنی بر پایه برابری و عدالت از جوهره آنها شکل نخواهد گرفت.

نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود:‌ اینگونه تغییر مواضع آمریکا را همچنین می توان ناشی از زیاده خواهی، ناتوانی و بی تدبیری آمریکا دانست و در این رابطه جامعه جهانی باید از این کشور بپرسد که چرا قادر به حل مسئله مربوط به مذاکرات نیست.

نماینده مردم اردبیل،نیر و نمین در مجلس تصریح کرد:‌ ما میز مذاکره را ترک نمی کنیم،آمریکاییها که تهدید کرده اند خودشان ترک کنند کشورهای دیگر هم قضاوت خواهند کرد. آنها ما را عصبانی می کنند تا ایران میز مذاکره را ترک کند در حالیکه ما حرف حق را می زنیم و روی مواضع خود نیز ایستادگی می کنیم.

وی ماندن ایران را در میز مذاکرات نشان دهنده حقانیت کشورمان دانست و افزود: در صورتی که طرف مقابل مذاکرات را ترک کند جامعه جهانی متوجه حقانیت  ما و فرار طرف مقابل خواهد شد.

حقیقت پور معتقد است: حتی در صورتی که مذاکرات به نتیجه ای نرسد ما غنی سازی خود را انجام می دهیم.ایران تحمل تحریم را دارد در حالیکه طرف مقابل قادر به تحمل سختی ها نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet