خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/20 15:59:59
سرویس اقتصادی
بیگلری:

شرکت شستا در مناطق محروم سرمایه گذاری کند/ شستا با مدیریت جدید می تواند موفق شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مثبت ارزیابی کردن تغییرات مدیریتی در شرکت شستا گفت: امیدوارم سعیدی مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گزاری شستا بتواند مشکلات این شرکت را حل کند و از ظرفیت های استان های محروم برای سرمایه گذاری استفاده کند.
شرکت شستا در مناطق محروم سرمایه گذاری کند/ شستا با مدیریت جدید می تواند موفق شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مثبت ارزیابی کردن تغییرات مدیریتی در شرکت شستا گفت: امیدوارم سعیدی مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گزاری شستا بتواند مشکلات این شرکت را حل کند و از ظرفیت های استان های محروم برای سرمایه گذاری استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/67953.jpg شرکت,شستا,در,مناطق,محروم,سرمایه,گذاری,کند/,شستا,با,مدیریت,جدید,می,تواند,موفق,شود Icana

محسن بیگلری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تغییرات مدیریتی که در شرکت شستا اتفاق افتاده است گفت: باید پذیرفت در سال های گذشته شرکت سرمایه گذاری شستا در سرمایه گذاری های خود برخی از مناطق را به دلایل خاص مورد توجه ویژه قرار می داد و تلاش می کرد سرمایه گذاری را به این مناطق محدود کند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به تغییرات مدیریتی که در چند روز گذشته در شرکت شستا اتفاق افتاده امید این است که این تغییرات بتواند تحول مثبتی را در صنایع ایجاد کند و اشتباهات گذشته شستا تکرار نشود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به انتخاب محمد سعیدی به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شستا افزود: با توجه به اینکه سعیدی سابقه کار در شرکت بزرگ شستا را دارد از این جهت می توان امیدوار بود که او بتواند مشکلات سال های گذشته را رفع نماید و زمینه را برای تقویت این شرکت فراهم کند.

بیگلری در این رابطه ادامه داد: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلیل فراهم آوردن شرایط تغییر مدیریتی در این شرکت تشکر می کنم و امیدوارم مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری شستا بتواند زمینه سرمایه گذاری این شرکت را در مناطق محروم مانند استان کردستان را فراهم آورد.

وی گفت: تغییرات مدیریتی در شرکت سرمایه گذاری شستا را مثبت ارزیابی می کنم و امیدوارم مدیرعامل جدید این شرکت بتواند در عمل زمینه توسعه این شرکت را فراهم آورد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: با توجه به جلسه ای که با وزیر تعاون داشته ام ایشان روی موضوع حمایت از سرمایه گذاری در مناطق محروم تأکید دارند بنابراین مدیریت جدید شرکت شستا باید بتواند با استفاده از این حمایت ها این شرکت را به جایگاه اصلی خود برساند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet