هدر اصلی
1394/04/20 16:32:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم ملایر در مجلس:

آمریکا به دنبال امتیازگیری در دقیقه 90 است/از خطوط قرمز دست نمی‌کشیم

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال امتیازگیری در دقیقه ۹۰ است، گفت: آمریکا‌ می‌خواهد در لحظه آخر با وارد آوردن فشار بر روی تیم مذاکره‌کننده به نفع خود امتیاز بگیرد، هرچند این نقشه آنها سوخته است.
آمریکا به دنبال امتیازگیری در دقیقه 90 است/از خطوط قرمز دست نمی‌کشیم نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال امتیازگیری در دقیقه 90 است، گفت: آمریکا‌ می‌خواهد در لحظه آخر با وارد آوردن فشار بر روی تیم مذاکره‌کننده به نفع خود امتیاز بگیرد، هرچند این نقشه آنها سوخته است. https://cdn.icana.ir/d/019/59597.jpg آمریکا,به,دنبال,امتیازگیری,در,دقیقه,90,است/از,خطوط,قرمز,دست,نمی‌کشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: علی‌نعمت چهاردولی اظهار کرد: از آن جا که مذاکرات هسته‎ای ایران در فرآیند خوبی در حال انجام بود، به یکباره طرف غربی با عقب‌نشینی، راه سیاسی‌بازی را در پیش گرفت.
وی با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن آمریکا گفت: این موضوع تا حدی است که آنها حتی زیر بار توافقی که در ژنو تأیید شده بود نیز نمی‌روند و این دروغ‌بازی و دغل‌کاری جای تأسف دارد.
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به اینکه تیم هسته‌ای ایران عنوان کرده از مذاکره در مسیر احقاق حق ملت عقب‌نشینی نخواهد کرد، عنوان کرد: آمریکا دو هدف دارد؛ یا می‌خواهد زیاده‌خواهی کند یا در مسیر عدم توافق قدم بردارد.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی هیچ گاه از خطوط قرمز خود دست نخواهد کشید، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در سایه زیاده‌خواهی طرف مقابل هیچ توافقی را نخواهد پذیرفت.
چهاردولی با تأکید بر اینکه توافقات باید عزت و منزلت مردم ایران را حفظ کند، تصریح کرد: تیم مذاکره‌کننده این هدف را با امانتداری دنبال می‌کنند و سربلندی ملت ایران را در هر حالی حفظ خواهند کرد.
وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال امتیازگیری در دقیقه 90 است، یادآور شد: تدبیر آمریکا‌ این است که در لحظه آخر با وارد آوردن فشار بر روی تیم مذاکره‌کننده به نفع خود امتیاز بگیرد، هرچند این نقشه آنها سوخته است.
نماینده مردم ملایر در مجلس در پایان سخنانش گفت: امید است تیم مذاکره‌کننده امور را مدیریت کرده و بتواند بهترین نتیجه را برای مردم ایران همراه با عزت و سربلندی به ارمغان بیاورد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet