خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/21 13:43:44
سرویس فرهنگی
با حضور دکتر جلالی، سردبیران ورزشی و جمعی از اهالی فوتبال برگزار می‌شودد؛

نخستین نشست تخصصی آسیب‌شناسی واگذاری باشگاه‌های دولتی به بخش خصوصی

نخستین نشست تخصصی آسیب‌شناسی واگذاری باشگاه‌های دولتی به بخش خصوصی با حضور رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، سردبیران رسانه‌های ورزشی، کارشناسان و صاحب‌نظران، جمعی از معاونان وزیر ورزش و جوانان و مسئولان سازمان خصوصی‌سازی برگزار می‌گردد.
نخستین نشست تخصصی آسیب‌شناسی واگذاری باشگاه‌های دولتی به بخش خصوصی نخستین نشست تخصصی آسیب‌شناسی واگذاری باشگاه‌های دولتی به بخش خصوصی با حضور رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، سردبیران رسانه‌های ورزشی، کارشناسان و صاحب‌نظران، جمعی از معاونان وزیر ورزش و جوانان و مسئولان سازمان خصوصی‌سازی برگزار می‌گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/92652.jpg نخستین,نشست,تخصصی,آسیب‌شناسی,واگذاری,باشگاه‌های,دولتی,به,بخش,خصوصی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نخستین نشست تخصصی آسیب‌شناسی واگذاری باشگاه‌های دولتی به بخش خصوصی به ویژه دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال با حضور کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، سردبیران رسانه‌های ورزشی، کارشناسان و صاحب‌نظران و مسئولان ذیربط عصر روز دوشنبه (22 تیرماه) در مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌گردد.
بنابراین گزارش در نخستین نشست تخصصی آسیب‌شناسی خصوصی سازی در ورزش کشور، کارشناسان و صاحب‌نظران چگونگی واگذاری مطلوب دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال بررسی و ارزیابی و راهکارهای کارآمد در این زمینه را ارائه خواهند کرد.
شایان ذکر است جمعی از معاونان وزیر ورزش و جوانان، مسئولان سازمان خصوصی‌سازی و جمعی از اهالی فوتبال و پیشکسوتان این رشته نیز حضور خواهند داشت و در این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet