آغاز هفته وحدت
1394/04/21 14:01:45
سرویس اجتماعی
هاشمی خبر داد:

ارایه گزارش سپاه و شهرداری به مجلس درباره ساخت وسازهای میدان سپاه/اعلام نتیجه؛ یک هفته آینده

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس درباره ورود مجلس به ساخت وسازهای میدان سپاه، گفت: با توجه به انعکاس این موضوع به مجمع نمایندگان تهران، از هر دو نهاد شهرداری تهران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواسته شده تا گزارش خود را ارائه دهند.
ارایه گزارش سپاه و شهرداری به مجلس درباره ساخت وسازهای میدان سپاه/اعلام نتیجه؛ یک هفته آینده عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس درباره ورود مجلس به ساخت وسازهای میدان سپاه، گفت: با توجه به انعکاس این موضوع به مجمع نمایندگان تهران، از هر دو نهاد شهرداری تهران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواسته شده تا گزارش خود را ارائه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/110372.jpg ارایه,گزارش,سپاه,و,شهرداری,به,مجلس,درباره,ساخت,وسازهای,میدان,سپاه/اعلام,نتیجه؛,یک,هفته,آینده Icana

مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ساخت و ساز پادگان ولیعصر در میدان سپاه، گفت: انتظار می رود ستاد کل نیروهای مسلح و شهرداری تهران نسبت به این موضوع دقت لازم و کافی را داشته باشند و با تعامل سازنده مشکل را حل کنند، لذا این موضوع به مجمع نمایندگان تهران هم منعکس شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه موضوع ساخت وسازها در میدان سپاه به مجمع نمایندگان تهران منعکس شده است، تصریح کرد: با توجه به انعکاس این موضوع به مجمع نمایندگان تهران، از هر دو نهاد شهرداری تهران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواسته شده تا گزارش خود را ارائه دهند.

هاشمی یادآور شد: گزارش اولیه از شهرداری تهران اخذ شده است، گزارش سپاه نیز امروز و یا نهایتا فردا دریافت خواهد شد و حداقل ظرف مدت یک هفته نتیجه اعلام خواهد شد.

وی افزود: در هر صورت، اگر تخلفی صورت گرفته باشد مرجع قضایی باید تصمیم لازم را اتخاذ کند، هرچند امیدواریم کار به مراجع قانونی کشیده نشود.

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که موضوع در جلسه هفته جاری مجمع نمایندگان نهایی خواهد شد، گفت: تشکیل جلسه مجمع نمایندگان در هفته جاری مشخص نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet