خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/22 18:08:35
سرویس سیاسی
کوثری:

سازمان ملل ریاض را بخاطر نقض آتش بس در ماه رمضان تحت فشار قرار دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه باید فکر اساسی به حال سازمان ملل و شورای امنیت کرد، گفت: سازمان ملل نباید تنها برطبق منافع برخی از کشورها تصمیم گیری کند.
سازمان ملل ریاض را بخاطر نقض آتش بس در ماه رمضان تحت فشار قرار دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه باید فکر اساسی به حال سازمان ملل و شورای امنیت کرد، گفت: سازمان ملل نباید تنها برطبق منافع برخی از کشورها تصمیم گیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/109929.jpg سازمان,ملل,ریاض,را,بخاطر,نقض,آتش,بس,در,ماه,رمضان,تحت,فشار,قرار,دهد Icana

 اسماعیل کوثری  در گفت و گو با  خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره نقض آتش بس عربستان در ماه مبارک رمضان، خاطرنشان کرد: حذف سارمان ملل باید در دستور کار قرار گیرد زیرا این سازمان نه تنها به دنبال تحت فشار قرار دادن ریاض نیست بلکه در تلاش برای پیاده کردن امیال آل سعود، آمریکا و صهیونیست‌هاست.

 نماینده مردم تهران با بیان اینکه حمله آل سعود ریشه در فرو پاشی امور داخلی عربستان دارد، یاداورشد:  بسیاری از تنش‌های که آل سعود در منطقه ایجاد کرده است  برگرفته از فروپاشی حکومتشان است زیرا مردم عربستان با اقدامات ددمنشانه رژیم آل سعود به شدت مخالف هستند .

 وی ادامه داد: آل سعود با اجیر کردن تروریست‌ها از سرتاسر جهان گروه تروریستی داعش را ایجاد کرد تا علاوه بر رعب و وحشت در منطقه خاورمیانه بتوانند مهره قابل اتکایی به شمارآیند که این امر تنها سرابی است که آل سعود برای آینده تاریکش در نظر گرفته است.

 کوثری افزود: مردم یمن حرکتی علیه حکومت وابسته شان شروع کردند و در جریان آن  آل سعود برای ترس از فراگیر شدن این انقلاب در کشورش به یمن حمله کردند اما آل سعود بدانند با این گونه اقدمات  نمی‌توانند سرو سامانی به امور داخلی شان بدهند.

نماینده مردم تهران در مجلس، خاطر نشان کرد: آل سعود خطرفرو پاشی حکومت خود را حس کرده است و با اینگونه اظهارات می‌خواهد شکست‌های غافلگیرانه و بی‌اعتمادی که از این دولت در میان مردم  کشورش به وجود آمده را جبران کند زیرا سعودی‌ها تلاش می‌کنند ایران را مقصر اوضاع تنش زا در منطقه نشان دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآورشد: آل سعود در تلاش است  واژه ایران هراسی را در منطقه خاورمیانه تداعی کند اما این رژیم سخت در اشتباه است زیرا افکار عمومی جهان می‌دانند که ایران هیچ لکه سیاهی در کارنامه‌اش وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet