آغاز هفته وحدت
1394/04/21 17:26:49
سرویس فرهنگی
بهمنی طی یادداشتی مطرح کرد:

ضرورت هماهنگی برای مقابله با تبلیغات علیه عفاف و حجاب

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در یادداشتی حجاب را مانع آزادی ندانسته و آن را موجب تعالی اجتماعی برشمرد.
ضرورت هماهنگی برای مقابله با تبلیغات علیه عفاف و حجاب عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در یادداشتی حجاب را مانع آزادی ندانسته و آن را موجب تعالی اجتماعی برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/52969.jpg ضرورت,هماهنگی,برای,مقابله,با,تبلیغات,علیه,عفاف,و,حجاب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهناز بهمنی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، یادداشتی به مناسبت 21 تیرماه، روز عفاف و حجاب نام نوشته است. متن این یادداشت به شرح زیر است:

در دین مبین اسلام تأکید بسیاری بر موضوع عفاف و حجاب شده است. این مسأله در شرایط کنونی یکی از مسائل مهم و جنجالی مورد بحث در جهان است و تبلیغات بسیاری از طرف افراد مغرض علیه این موضوع مقدس و حیاتی انجام می شود.

بی شک ملت مسلمان ایران هم یکی از اهداف این جریان هاست اما حقیقت این است که حجاب نه تنها بر خلاف آزادی نیست بلکه به نفع جامعه و زن است و منجر به تعالی اجتماعی، اخلاقی و حتی اقتصادی جامعه می شود.

حال برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب به عنوان یکی از ضروریات دین مقدس و دفاع در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان، لازم است با هماهنگی نهادهای ذیربط در اجرای قوانین و هم چنین فعالیت های تبلیغی و رسانه ای مناسب، در این راستا تلاش شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet