آغاز هفته وحدت
1394/04/22 16:33:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجابت:

ایستادگی ایران بر منافع ملی باعث عقب‌نشینی آمریکا از کارشکنی جدیدش می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ایستادگی مذاکره‌کنندگان ایرانی بر خطوط قرمز نظام را موجب بازبینی مجدد آمریکا در مواضع و عقب‌نشینی از کارشکنی اخیرش عنوان کرد.
ایستادگی ایران بر منافع ملی باعث عقب‌نشینی آمریکا از کارشکنی جدیدش می‌شود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ایستادگی مذاکره‌کنندگان ایرانی بر خطوط قرمز نظام را موجب بازبینی مجدد آمریکا در مواضع و عقب‌نشینی از کارشکنی اخیرش عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44008.jpg ایستادگی,ایران,بر,منافع,ملی,باعث,عقب‌نشینی,آمریکا,از,کارشکنی,جدیدش,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: حسین نجابت عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مورد کارشکنی آمریکایی‌ها در روزهای نهایی مذاکرات هسته ای میان کشورمان و 1+5 گفت: آنها از ابتدا حتی بیانیه لوزان را انکار می‌کردند و متاسفانه بعضی از دوستان ما در رده‌های پایین فریب ژست رسانه ‌ای آمریکا را که عنوان می‌کرد ما به لوزان پایبندیم خوردند.
وی با یادآوری ابهامات، اجمالات و خطاهای بسیاری که بیانیه لوزان در خود داشت اظهار داشت: طرف آمریکایی با کمک رسانه‌ها بازی روانی خود را به پیش می‌برد.
نجابت از تیزهوشی و بازی نخوردن تیم مذاکره کننده ایرانی در هفته‌های اخیر سخن گفت و خاطرنشان کرد: ما متاسفانه در ژنو قدری عجله کردیم و در لوزان هم جملات دوپهلو و مبهم را پذیرفتیم؛ حال آنها می‌خواهند از همان لوزان که خودشان می‌گفتند صرفا یک بیانیه است یک توافق بسازند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ایستادگی اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای بر مواضع خود و خطوط قرمز نظام را موجب بازبینی مجدد آمریکا در مواضعش و عقب نشینی از سخت‌گیری اخیرش عنوان کرد.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet