هدر اصلی
1394/04/22 17:14:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

مقاومت تیم هسته‌ای ایران ستودنی است/ آمریکایی‌ها دچار سفسطه شده‌اند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقاومتی که تیم هسته‌ای ایران از چارچوب هسته‌ای و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد ستودنی است.
مقاومت تیم هسته‌ای ایران ستودنی است/ آمریکایی‌ها دچار سفسطه شده‌اند نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقاومتی که تیم هسته‌ای ایران از چارچوب هسته‌ای و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهد ستودنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg مقاومت,تیم,هسته‌ای,ایران,ستودنی,است/,آمریکایی‌ها,دچار,سفسطه,شده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس: منصور حقیقت‌پور اظهار داشت: برای چندین بار آمریکایی‌ها به خاطر زیاده‌خواهی‌شان در مراحل پایانی معادله را به هم زدند، چراکه به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها در تصمیم‌گیری نهایی خود با تضاد و نوعی سفسطه روبه‌رو هستند.
وی با بیان اینکه تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران هرگز دوست ندارد تا قاعده و روند مذاکرات به هم بخورد، افزود: اگر مهلت مذاکرات تمدید می‌شود یا جلوی برخی از کارشکنی‌ها گرفته می‌شود، همه نشان دهنده حسن نیت جمهوری اسلامی ایران در این مذاکرات است و اگر هم این مذاکرات به نتیجه نرسد قطعاً بیشتر از ایران آمریکا ضرر خواهد کرد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در تداوم روح استکبارستیزی ملت ایران و تلاش ملت آزادیخواه ایران در به ذلت کشیدن نظام استکباری گفت: اگر مذاکرات به سرانجام نرسد ما راه سابقمان را در توسعه فناوری‌های هسته‌ای دنبال خواهیم کرد و بدون ترس و واهمه از تهدیدهای نظام غرب سعی خواهیم کرد تا در مسیر پیشرفت‌های هسته‌ای گام‌های عملی را برداریم.
حقیقت‌پور با اشاره‌ به ساعات و لحظات پایانی و نفس‌گیر مذاکرات هسته‌ای اشاره و بیان کرد: امیدواریم این مذاکرات تا پایان امروز به نتیجه برسد ولی نمی‌توانیم به گزینه‌های احتمالی دیگر نیز فکر نکنیم.
وی آمریکا را اصلی‌ترین مصداق و نمونه بارز شیطنت‌ها و رفتار شوم مستبدانه اعلام کرد و گفت: تا زمانی که جبهه انقلاب اسلامی، مقاومت، ایستادگی و ایثار وجود دارد قطعاً در نقطه مقابل آن جبهه استکبارستیزی نیز فعال خواهد بود.
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به ریشه عمیق و تاریخی استکبارستیزی در این سرزمین اشاره کرد و یادآور شد: این ریشه و درخت تنومند را جمهوری اسلامی ایران تقویت کرده و سبب شده تا ایادی کفر همواره در اوج ذلت و سرافکندگی قرار گیرند در حالی که ملت ایران مصداقی از صداقت و منادی حمایت از جریان‌های آزادی‌بخش است.
حقیقت‌پور عنوان کرد: همه می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نیست و آمریکایی‌ها نیز این را به خوبی می‌دانند و به رغم این سخن روشن و شفاف همچنان می‌خواهند با سنگ‌اندازی‌ها در جریان مذاکرات چراغ علم هسته‌ای را در ایران خاموش کنند اما این تفکرشان را برای همیشه به گور خواهند برد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet