هدر اصلی
1394/04/23 10:34:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یک نماینده مجلس:

تیم مذاکره کننده کشورمان از افتخارات ایران شد

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان از افتخارات ایران شد.
تیم مذاکره کننده کشورمان از افتخارات ایران شد نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان از افتخارات ایران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42916.jpg تیم,مذاکره,کننده,کشورمان,از,افتخارات,ایران,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: محمد اسماعیل‌نیا اظهار کرد: اعضای تیم مذاکره کننده کشورمان با عملکردشان تجلی اقتدار حکیمانه در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا شدند.
وی با تاکید بر این‌که «این تیم و به خصوص وزیر امور خارجه که همه دعاگوی آن‌ها هستند اقتداری هوشیارانه را اعمال کردند و دشمن خلع سلاح شد»، تصریح کرد: ما با مذاکرات نشان دادیم که اهل گفت‌وگو هستیم و اگر آمریکا زور می‌گوید ما منطق داریم.
وی ادامه داد: تجلی این منطق را محمدجواد ظریف انجام داد که من به سهم خودم از وی تشکر می‌کنم و به او خدا قوت می‌گویم.
این عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی تاکید کرد: در مقابل استکبار لازم است که چنین شخصیت‌هایی را داشته باشیم؛ چراکه ما می‌خواستیم عزتمندانه مشکل‌مان را حل کنیم، ما نه وحشی‌گری‌های داعش و تکفیری‌ها را قبول داریم نه کسانی را که معتقد به سازش بی‌چون و چرا با استکبار هستند.
وی خاطرنشان کرد: ما از ما تیم مذاکره کننده و مواضعی که گرفت حمایت می‌کنیم، به خصوص از اقتدار وزیر امور خارجه برای مواضعی که در مقابل جان کری گرفت.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet