آغاز هفته وحدت
1394/04/23 12:30:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری:

جمع بندی احتمالی مذاکرات باید به تصویب مجلس برسد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مجلس زمان لازم را برای بررسی تفاهم و جمع بندی مذاکرات خواهد داشت، گفت: اگر تفاهمی بین ایران و ۱+۵ صورت بگیرد، این تفاهم برای تصویب نهایی باید در مجلس بررسی و تصویب شود.
جمع بندی احتمالی مذاکرات باید به تصویب مجلس برسد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مجلس زمان لازم را برای بررسی تفاهم و جمع بندی مذاکرات خواهد داشت، گفت: اگر تفاهمی بین ایران و ۱+۵ صورت بگیرد، این تفاهم برای تصویب نهایی باید در مجلس بررسی و تصویب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/88161.jpg جمع,بندی,احتمالی,مذاکرات,باید,به,تصویب,مجلس,برسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمع بندی مذاکرات به لحاظ حقوقی، تنها یک تفاهم برای رسیدن به توافق نهایی است، گفت: بر اساس موازین حقوقی، لازم است تفاهم و جمع‌بندی هسته‌ای احتمالی به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.
وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی زمان لازم را برای بررسی تفاهم و جمع بندی مذاکرات خواهد داشت، تاکید کرد: اگر تفاهمی بین ایران و 1+5 صورت بگیرد، این تفاهم برای تصویب نهایی باید در مجلس شورای اسلامی بررسی و  تصویب شود.
نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفاهم سیاسی باید برای آمریکا الزام آور باشد، تاکید کرد: ما قبول نمی‌کنیم که تفاهمی یک طرفه بین ایران و 1+5 امضا شود ما تاکید داریم که تضمین‌های لازم را از آمریکا برای انجام تعهدات داشته باشیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: یکی از اساسی‌ترین خطوط قرمز ما لغو تمام تحریم‌هاست ما توافقی که در آن تمام تحریم‌ها لغو نشود را نمی‌پذیریم.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet