خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/23 13:15:05
سرویس سیاسی

ایران پیروز مذاکرات شد/ تیم مذاکره کننده هسته ای شایسته استقبال گرم است

احمد توکلی تیم مذاکره کننده هسته ای را فارغ از اینکه مذاکرات به نتیجه برسد یا نرسد را شایسته تشویق و استقبالی گرم خواند.
ایران پیروز مذاکرات شد/ تیم مذاکره کننده هسته ای شایسته استقبال گرم است احمد توکلی تیم مذاکره کننده هسته ای را فارغ از اینکه مذاکرات به نتیجه برسد یا نرسد را شایسته تشویق و استقبالی گرم خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/43547.jpg ایران,پیروز,مذاکرات,شد/,تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای,شایسته,استقبال,گرم,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت این نماینده تهران در گفت و گوی زنده با شبکه خبر، با تبریک توافق احتمالی هسته ای به ملت و رهبری انقلاب، اظهار داشت: چه این اتفاق در ساعات آینده بیفتد چه نیفتد، ما پیروز این مذاکرات بوده ایم. اگر مذاکرات به نتیجه نرسد یعنی ما تسلیم باج خواهی هایشان نشده ایم و آنها زیر تعداتشان زده اند. اگر توافق بشود هم خیلی خوب است و نتیجه تلاش شبانه روزی تیم مذاکره کننده است.

وی با تاکید بر اینکه در هر دو صورت، تیم مذاکره کننده ما پیروز است، بر لزوم استقبالی گرم از آنها تاکید کرد و افزود: اینکه تیم 8 نفره ما با صدها نفر از مسئولان خارجی جهان مذاکره کرده و آن را به سرانجام رسانده اند، قابل تحسین است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet