هدر اصلی
1394/04/23 13:27:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

جمع‌بندی مذاکرات بدون تصویب مجلس و تایید شورای عالی امنیت ملی ضمانت اجرایی ندارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمع‌بندی مذاکرات بدون تصویب مجلس و تایید شورای عالی امنیت ملی ضمانت اجرایی ندارد.
جمع‌بندی مذاکرات بدون تصویب مجلس و تایید شورای عالی امنیت ملی ضمانت اجرایی ندارد یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمع‌بندی مذاکرات بدون تصویب مجلس و تایید شورای عالی امنیت ملی ضمانت اجرایی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/59586.jpg جمع‌بندی,مذاکرات,بدون,تصویب,مجلس,و,تایید,شورای,عالی,امنیت,ملی,ضمانت,اجرایی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم: محمدصالح جوکار عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌‌ای ایران با گروه 5+1 بر لزوم تایید جمع‌بندی نتیجه مذاکرات هسته‌ای لوزان توسط شورای عالی امنیت ملی و تصویب آن توسط مجلس شورای اسلامی دانست و گفت:‌ انصافا به زحمات تیم مذاکره‌کننده باید ارج نهاد و ما نمایندگان مجلس به آنان خسته نباشید می‌گوییم. همان‌طور که می دانید بدون تصویب مجلس و تایید شورای عالی امنیت ملی توافق هسته‌ای ضمانت اجرایی نخواهد داشت.
وی افزود: نکته مهم دیگر این است که کنگره آمریکا نیز باید این جمع‌بندی را تایید کند و هرگونه راهی که می‌تواند با تغییر دولت در آمریکا ضمانت اجرایی توافق احتمالی را از بین ببرد ببندد و همه کشورها و بخصوص آمریکا به بند بند آن پایبند باشند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: قطعا مجلس به نتیجه این مذاکرات و رعایت خطوط قزمز حساس بوده و از حقوق ملت کوتاه نخواهد آمد همانگونه که معتقدیم تیم مذاکره کننده هم بخوبی خطوط قرمز را رعایت کرده‌اند و از حقوق به حق ملت نیز کوتاه نیامدند.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet