آغاز هفته وحدت
1394/04/23 15:01:00
سرویس سیاسی
باقری بناب:

تیم مذاکره کننده هسته ای از حیثیت و هویت نظام دفاع کرد

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم و تیم مذاکره کننده هسته ای از حیثیت و هویت نظام جمهوری اسلامی دفاع کرد.
تیم مذاکره کننده هسته ای از حیثیت و هویت نظام دفاع کرد نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم و تیم مذاکره کننده هسته ای از حیثیت و هویت نظام جمهوری اسلامی دفاع کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/55682.jpg تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای,از,حیثیت,و,هویت,نظام,دفاع,کرد Icana

محمد باقری بناب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره توافقنامه هسته ای بین جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 گفت: با توجه به اینکه موضوع مذاکرات هسته ای به پایان کار خود رسیده تحلیل های مختلفی می شود از مذاکرات داشت که با فاصله گرفتن از زمان تفاهم نامه می توان تحلیل های موشکافانه ای ارائه داد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در این رابطه ادامه داد: آنچه مشخص است این است که نظام جمهوری اسلامی ایران با مقاومت های مردم ، امام راحل و مقام معظم رهبری توانسته 37 سال در برابر نظام سلطه مقاومت کند.

باقری بناب گفت: در 12 سال اخیر تحریم های ظالمانه دشمنان بیشتر شد و آنان کشور را از لحاظ اقتصادی و سیاسی تحت فشار قرار دادند اما مردم با هدایت های امام گونه مقام معظم رهبری مقاومت کردند و مسئولان نیز مسائل را مدیریت کردند که این برگ برنده کشور است.

وی افزود: دولت یازدهم و تیم مذاکره کننده هسته ای از حیثیت و هویت نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند به گونه ای که انشاءالله تحریم ها برداشته می شود و تلاش های تیم مذاکره کننده در چارچوب رعایت خطوط قرمز نظام بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: باید مقایسه ای بین عملکرد تیم مذاکره کننده فعلی و تیم مذاکره کننده قبلی انجام شود، اگر تیم مذاکره کننده قبلی با آن روند ادامه به کار می داد سه قرن طول می کشید که مذاکرات به نتیجه برسد و خدا رحم کرد و این تیم مذاکره کننده جدید را نصیب کشور کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet