آغاز هفته وحدت
1394/04/23 15:53:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
"پیروزی استقامت، شکست تحریم "

شوهانی:کار تحسین برانگیزی بود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پایان مذاکرات و جمع‌بندی ایران و گروه ۱+۵ عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای را تحسین برانگیز خواند و گفت که در صورت وفاداری طرف ایران در مذاکرات می‌توان برای حل مسائل منطقه از جمله داعش نیز همکاری‌هایی صورت داد.
شوهانی:کار تحسین برانگیزی بود یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پایان مذاکرات و جمع‌بندی ایران و گروه 1+5 عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای را تحسین برانگیز خواند و گفت که در صورت وفاداری طرف ایران در مذاکرات می‌توان برای حل مسائل منطقه از جمله داعش نیز همکاری‌هایی صورت داد. https://cdn.icana.ir/d/019/63855.jpg شوهانی:کار,تحسین,برانگیزی,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: احمد شوهانی اظهار کرد: دولت آقای روحانی در مبارزات انتخاباتی خود قول داد مسأله هسته‌ای را حل کند و در عمل همین کار را دنبال کرد. تأکید بر استراتژی برد- برد در یک سال گذشته باعث شد مذاکرات به خوبی پیش برود. در عین حال غربی‌ها صداقت ایران را دیدند و مشکلاتی در منطقه داشتند که نیازمند توافق بودند.
وی با بیان این‌که استراژی برد- برد منجر به این شد که مذاکرات به سرانجامی برسد، تصریح کرد: این شروع کار است و ما می‌توانیم در مسائل منطقه از جمله داعش از همین راهبرد استفاده کنیم.
نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای نیز خاطرنشان کرد: همین که منتقدین و مخالفین هم تیم مذاکره کننده را تحسین می‌کنند نشان‌دهنده عملکرد مثبت تیم مذداکره کننده است. آنها ایستادگی کردند و با در نظر گرفتن خطوط قرمز منافع ملی را حفظ کردند. مقام معظم رهبری هم به صراحت تیم مذاکره کننده را تأیید کرد و انصافاً اقدام آنها تحسین برانگیز بود.
شوهانی با اشاره به اقدام بعدی ایران بعد از توافق هسته‌ای، تصریح کرد: بعد از پایان توافق و اینکه روی کاغذ آمد باید اقدام طرف مقابل را ببینیم که می‌خواهند چه کنند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گفت: اگر صداقت آمریکایی‌ها را ببینیم و غربی‌ها به تعهداتشان در جریان مذاکرات وفادار باشند راه باز خواهد شد تا در مسائل منطقه از جمله داعش همکاری‌هایی صورت گیرد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet