آغاز هفته وحدت
1394/04/23 15:55:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
"پیروزی استقامت، شکست تحریم "

پزشکیان: رویکرد اعتدال منجر به توافق شد

یک نماینده اصلاح طلب مجلس، اظهار کرد: این نقش مردم بود به دولتی رأی داد که توانست وعده خود را به نتیجه برساند.
پزشکیان: رویکرد اعتدال منجر به توافق شد یک نماینده اصلاح طلب مجلس، اظهار کرد: این نقش مردم بود به دولتی رأی داد که توانست وعده خود را به نتیجه برساند. https://cdn.icana.ir/d/019/84522.jpg پزشکیان:,رویکرد,اعتدال,منجر,به,توافق,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا: مسعود پزشکیان با تأکید بر اینکه رویکرد اعتدال از طرف ایران توانست منجر به این توافق شود، گفت: همان‌طور که دکتر روحانی گفتند وقتی بر اساس اعتدال یعنی نه تندروی و نه کندروی پیش برویم و چارچوب‌ها و قوانینی که در دنیا وجود دارند را بپذیریم و در آن چارچوب و قوانین بازی انجام شود نهایتاً طرف مقابل هم مجبور خواهد بود با همان چارچوب‌ها عمل کند.
نماینده مردم تبریز در مجلس خاطرنشان کرد: وقتی طرف مقابل می‌بیند که ما در همان چارچوب درخواست داریم و می‌خواهیم از حق خود دفاع کنیم مجبور می‌شوند بپذیرند نمی‌توانند چهره‌ای از ایران نشان دهند که خلاف چارچوب‌های بین‌المللی است.
وی تصریح کرد: بنابراین تیم مذاکره کننده کشورمان هم در همین چارچوب‌ها و با همان ادبیات توانست حق مسلم ایران را پیگیری کرده و از آن دفاع کند.
این نماینده مجلس با اشاره به نقش مردم در حمایت از دولت و تیم مذاکره کننده، اظهار کرد: مردم ایران به دولت روحانی رأی دادند تا بر سر کار آید و بتواند از چهره ایران در جهان دفاع کند. اگر دولت آقای روحانی نبود به هیچ وجه قضیه به اینجا نمی‌رسید. در نتیجه در اینجا نقش مردم بود که به دولتی رأی داد که توانست وعده خود را به نتیجه برساند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet