خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/04/23 17:23:28
سرویس اجتماعی
تامینی لیچایی خبر داد:

بررسی و رسیدگی به مشکلات بیمه‌ها در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان

نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه امروز و بررسی مشکلات بیمه‌ تامین اجتماعی خبر داد.
بررسی و رسیدگی به مشکلات بیمه‌ها در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه امروز و بررسی مشکلات بیمه‌ تامین اجتماعی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/46277.jpg بررسی,و,رسیدگی,به,مشکلات,بیمه‌ها,در,جلسه,کمیسیون,بهداشت,و,درمان Icana

حسن تامینی لیچائی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص دستور جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست هفتگی کمیسیون به بررسی مشکلات بیمه ها و همچنین نیازهای داروخانه ها و بیمارستان پرداخته شد که درنهایت مقرر شد این کاستی ها با کمک مجلس برطرف شود.
وی اظهارداشت: بخش زیادی از مشکلات بیمه ای به عدم پرداخت یا معوقات بیمه ای مربوط می شد که این مساله با حضور متولیان و همچنین نمایندگان این کمیسیون موردنقد و بررسی قرارگرفت.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درخاتمه ادامه داد: دربخش دیگری از این نشست با حضور نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ، مشکلات این بخش نیز مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet