ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/23 18:10:11
سرویس اقتصادی

گلایه اعضای کمیسیون صنایع و معادن از رکود صنعت

نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر صنعت قانع نشدند بدین جهت قرار شد مجددا توضیحاتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ارایه شود.
گلایه اعضای کمیسیون صنایع و معادن از رکود صنعت نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر صنعت قانع نشدند بدین جهت قرار شد مجددا توضیحاتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ارایه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/52975.jpg گلایه,اعضای,کمیسیون,صنایع,و,معادن,از,رکود,صنعت Icana

روح الله عباسپور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره نشست امروز این کمیسیون گفت:وزیر صنعت،معدن و تجارت به کمیسیون صنایع و معادن آمدند و به سوالات برخی از اعضا پاسخ دادند.نمایندگان از رکود و تعطیلی واحدهای صنعتی صحبت کردند و وزیر صنعت هم توضیحاتی را ارایه کرد.

وی افزود:نمایندگان کمیسیون صنایع ازتوضیحات وزیر صنعت قانع نشدند به همین جهت قرار شد در جلسه بعدی کمیسیون مجددا به مشکلات تولیدکنندگان، رکود تولید، تعطیلی واحدهای صنعتی پرداخته شود.

عباسپورتاکید کرد:نمایندگان نسبت به رکود و تعطیلی واحدهای صنعتی گلایه های زیادی داشتند و از وزارت صنعت خواستند که با جدیت مشکلات این بخش را حل کند.

وی با بیان اینکه مدیرعامل بانک صنعت ومعدن به کمیسیون صنایع مجلس آمد و گزارش فعالیت های خود را ارایه کرد افزود:بانک صنعت و معدن از کارهای که طی چند وقت اخیر در جهت حمایت از تولید انجام داده است مطالبی را عنوان کرد.گزارش ارایه شده بسیار جامع بود و توانست نمایندگان کمیسیون را قانع کند.

عباسپور تصریح کرد:مدیرعامل بانک صنعت و معدن درباره میزان تسهیلات پرداخت شده و برنامه های حمایتی که از تولید کنندگان دارد توضیحاتی خوبی داد.به نظر می رسد با رویکرد جدید بانک صنعت و معدن بخش تولید بتواند از تسهیلات مالی این بخش بهره مند شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن در ادامه دستور جلسه خود  مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان جوین را نیزبررسی کردند و راهکارهای برای این بخش عنوان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet