آغاز هفته وحدت
1394/04/24 09:01:00
سرویس سیاسی
تابش:

تیم مذاکره کننده با رعایت چارچوب ها مقابل 6 قدرت برتر دنیا ایستاد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است شرایط به وجود آمده بعد از توافق می تواند آثار مثبتی برای نسل های بعد داشته باشد.
تیم مذاکره کننده با رعایت چارچوب ها مقابل 6 قدرت برتر دنیا ایستاد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است شرایط به وجود آمده بعد از توافق می تواند آثار مثبتی برای نسل های بعد داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43064.jpg تیم,مذاکره,کننده,با,رعایت,چارچوب,ها,مقابل,6,قدرت,برتر,دنیا,ایستاد Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه عملکرد تیم مذاکره کننده را مثبت ارزیابی کرد و گفت: عملکرد مذاکره کنندگان هسته ای کشورمان از نظر رعایت چارچوب، اشراف به مسائل تخصصی و ایستادگی مقابل 6 قدرت برتر دنیا و تأکید آنها بر خطوط قرمز جای تحسین دارد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دیپلمات های کشورمان در یک عرصه کم نظیر دیپلماسی توانستند موقعیت خوبی را برای کشور فراهم کنند.

وی افزود: البته باید توجه کرد ایجاد ذوق زدگی در مردم مبنی بر اینکه با این توافق همه مسائل کشور حل می شود توهین به ملت ایران است چرا که آنها دلبستگی به این قضیه نداشته اند البته از طرفی باید به آنها امید داد که با گفت و گو و مذاکره توانستیم مسأله ای را که 13 سال درگیر آن بودیم، حل کنیم.

تابش ادامه داد: اکنون باید از این موقعیت برای رفع تنگناهای اقتصادی و توسعه کشور استفاده کنیم و تمهیداتی برای دوران پساتحریم داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه اکنون موقعیت فراهم شده تا حجمی از منابع انسانی و مالی به کشور تزریق شود، اظهار کرد: اکنون می توان ساختارهای مناسبی را در کشور درست کرد که از طرفی متناسب با آرمان ها و از طرف مطالبه عامه مردم خصوصا نسل جوان باشد و در نهایت بتواند در دوران پساتحریم موجب توسعه کشور شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: نتایج مثبت این توافق برای نسل های دیگر هم ماندگار خواهد بود و موجب ایجاد اشتغال و مبارزه با تورم خواهد شد که اعتماد مردم را نیز به حاکمیت بیش از پیش می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet