هدر اصلی
1394/04/28 11:31:00
سرویس فرهنگی
خانلری از لزوم برگزاری جلسه با مسئولان گردشگری خبر داد؛

ضرورت بازنگری در برنامه‌های جذب توریست پس از توافق هسته‌ای/استقبال بیشتری برای بازدید از ایران خواهد شد

عضو فراکسیون تاریخ و گردشگری با بیان اینکه توافق ایران و گروه ۱+ ۵ بازنگری بر برنامه‌ها و شیوه جذب توریست را ضروری کرده است، گفت: درواقع چنین بازنگری الزامی و واجب است و به‌یقین جلساتی متعددی میان فراکسیون گردشگری و مدیران مربوطه برای بهربرداری از فرصت استثنایی که برای گردشگری ایران و کسب درآمد ایجاد شده است برگزار خواهد شد.
ضرورت بازنگری در برنامه‌های جذب توریست پس از توافق هسته‌ای/استقبال بیشتری برای بازدید از ایران خواهد شد عضو فراکسیون تاریخ و گردشگری با بیان اینکه توافق ایران و گروه 1+ 5 بازنگری بر برنامه‌ها و شیوه جذب توریست را ضروری کرده است، گفت: درواقع چنین بازنگری الزامی و واجب است و به‌یقین جلساتی متعددی میان فراکسیون گردشگری و مدیران مربوطه برای بهربرداری از فرصت استثنایی که برای گردشگری ایران و کسب درآمد ایجاد شده است برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/100303.jpg ضرورت,بازنگری,در,برنامه‌های,جذب,توریست,پس,از,توافق,هسته‌ای/استقبال,بیشتری,برای,بازدید,از,ایران,خواهد,شد Icana

کارن خانلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیرات توافق هسته‌ای بر گردشگری و جذب توریست اشاره کرد و گفت:‌ پیروزی ایران در مسائل هسته‌ای و توافق صورت گرفته می‌تواند تاثیرات قابل توجهی برگردشگری ایران داشته باشد و مدیران باید با برنامه و رویکردهای جدید خلاءهایی را که در زیرساخت‌ها وجود دارد، رفع کنند.

نماینده مردم ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران باید با توجه به توافق ایران و گروه 5+ 1 بر برنامه‌ها و شیوه جذب توریست بازنگری داشته باشند، افزود: درواقع چنین بازنگری الزامی و واجب است و به‌یقین جلساتی متعددی میان فراکسیون گردشگری و مدیران مربوطه برای بهربرداری از فرصت استثنایی که برای گردشگری ایران و کسب درآمد ایجاد شده است برگزار خواهد شد.   

وی با تاکید براینکه از این پس گردشگری و جذب توریسم در ایران می‌تواند درآمدزایی قابل ملاحظهای داشته باشد، گفت: ظرفیت‌های گردشگری کشور ایران  بسیار بالا است و در حدود یک میلیون محل تاریخی، باستانی و گردشگری وجود دارد که اگر به درستی سامان‌دهی شوند می‌توان جذب گردشگر را در کشور توسعه داد و مراکز گردشگری مناسبی راه‌اندازی کرد.

عضو فراکسیون تاریخ و گردشگری اضافه کرد: آنچه مشخص است از این به بعد کنجکاوی برای دیدن ایران در بین خارجیان بیشتر می‌شود و از آنجا که احساس ترس از ایران نیز از افکار عمومی دنیا پاک شده است استقبال بیشتری برای دیدن از ایران مشاهده خواهد شد. 

خانلری با اشاره به اینکه سال‌ها تبلیغات نادرستی از ایران در جهان شده است، گفت: با توجه به اینکه چشم تمام جهانیان به ایران است ارائه تبلیغات واقع‌گرایانه به خودی خود بر افزایش توریسم کشور تاثیر خواهد داشت.

عضو فراکسیون تاریخ و گردشگری ادامه داد: مسئولان باید متوجه این موضوع باشند که به دلیل تفاوت ذائقه‌ها، ایرانگردی با جهانگردی تفاوت دارد و باید متناسب با این تفاوت، سیستم جذب توریست ایران را مورد بازنگری قرار دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet