ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/04/29 09:43:00
سرویس اقتصادی
قادرمرزی خبرداد:

ورود فرانسوی‌ها در نوسازی فرودگاه‌های تهران و مشهد/جذب سرمایه گذار خارجی در اولویت باشد

عضو کمیسیون عمران مجلس، با مثبت ارزیابی کردن ورود برترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری فرانسوی برای نوسازی فرودگاه‌های تهران و مشهد، گفت:استفاده از توان فرانسوی‌ها در نوسازی فرودگاه‌های تهران و مشهد تعدیل و دور زدن تحریم ها را به دنبال دارد.
ورود فرانسوی‌ها در نوسازی فرودگاه‌های تهران و مشهد/جذب سرمایه گذار خارجی در اولویت باشد عضو کمیسیون عمران مجلس، با مثبت ارزیابی کردن ورود برترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری فرانسوی برای نوسازی فرودگاه‌های تهران و مشهد، گفت:استفاده از توان فرانسوی‌ها در نوسازی فرودگاه‌های تهران و مشهد تعدیل و دور زدن تحریم ها را به دنبال دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/44122.jpg ورود,فرانسوی‌ها,در,نوسازی,فرودگاه‌های,تهران,و,مشهد/جذب,سرمایه,گذار,خارجی,در,اولویت,باشد Icana

حامد قادرمرزی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخی خبرها مبنی بر ورود برترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری فرانسوی برای نوسازی و اداره فرودگاه‌های تهران و مشهد، گفت: استفاده از توان مالی و ظرفیت کشورهای پیشرفته جهت بهبود وضعیت کشور امری مثبت است.

نماینده مردم قروه و دهگلان درمجلس شورای اسلامی،با تاکید بر واگذاری مسئولیت نوسازی فرودگاه های تهران و مشهد به فرانسوی ها، افزود: باید بتوانیم برای رشد کشور از توان کشورهای پیشرفته با جذب سرمایه گذار استفاده کنیم.

 

اتمام طرح های عمرانی کشور نیازمند سرمایه کارآمد است

این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه اتمام طرح های عمرانی کشور نیازمند سرمایه کارآمد است، تصریح کرد: درصورتی که دولت بتواند روابط خوبی با سرمایه گذاران خارجی برقرار کند،به طورحتم فایناس‌های خارجی بسیاری به سمت پروژه های راکد سرازیر خواهد شد.

وی با تاکید براینکه حضور سرمایه گذاران خارجی در داخل کشور زمینه تبادل تجربیات فنی و مهندسی را نیز فراهم می کند، گفت: ما باید بتوانیم ضمن حضور سرمایه داران خارجی درکشور از توان علمی و فنی آنان نیز برای رشد کشور استفاده کنیم.

 

جذب سرمایه گذاری خارجی جهش اقتصادی را رقم خواهد زد

قادرمرزی با مثبت ارزیابی کردن حضور سرمایه گذاران خارجی در تکمیل و اتمام پروژه های مختلف داخلی، تصریح کرد: هرچند دولت باید بداند که کلید رشد اقتصادی در استفاده از توان و نیروی داخلی است،اما در شرایط کنونی کشور جذب سرمایه گذاری خارجی امری است که جهش اقتصادی را رقم خواهد زد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: استفاده از توان فرانسوی ها در نوسازی فرودگاه های تهران و مشهد باعث متعادل شدن تاثیر تحریم ها است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet