هدر اصلی
1394/04/28 08:01:00
سرویس سیاسی
رضایی:

رحمانی فضلی در کمیسیون شوراها به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در نشست این هفته این کمیسیون به تعدادی از سوالات نمایندگان پاسخ می دهد.
رحمانی فضلی در کمیسیون شوراها به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در نشست این هفته این کمیسیون به تعدادی از سوالات نمایندگان پاسخ می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/73301.jpg رحمانی,فضلی,در,کمیسیون,شوراها,به,سوالات,نمایندگان,پاسخ,می,دهد Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست این هفته کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس خبر داد و گفت: وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات هفت نفر از نمایندگان مجلس در نشست روز سه شنبه این کمیسیون حاضر می شود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی از این سوالات جنبه منطقه ای و استانی داشته و برخی از محورها مربوط به مسائل کلان کشور است، که رحمانی فضلی به این سوالات پاسخ می دهد.

وی افزود: در این نشست همچنین با حضور وزیر کشور برخی موضوعات به ویژه طرح استانی شدن انتخابات و لایحه احزاب مورد بررسی قرار گرفته و این موارد تعیین و تکلیف می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet