سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

سودانی: مجلس به هر طرح یا لایحه‌ای که دشمن را ناکام کند، لبیک خواهد گفت

سرویس سیاسی
ناصر سودانی گفت: مجلس به هر طرح یا لایحه‌ای که بتواند دشمن را بیش از پیش ناکام و جبهه خودی را مستحکم‌تر نماید، لبیک خواهد گفت
سه‌شنبه 12 تیر 1386 ساعت 09:09

 عضو کمیسیون انرژی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به ارائه طرحی از سوی نمایندگان کنگره آمریکا برای تشدید فشار و تحریم واردات بنزین به ایران، اظهار داشت: تاریخ ثابت کرده است که هر چه ما در تنگنای تحریم قرار گیریم، استعدادهای نهفته‌مان شکوفا می‌شود و به سمت خودکفایی گام‌های بلندی برمی‌داریم.
وی افزود: در خصوص تحریم انرژی خوشبختانه مسئولان ما با تدابیری از جمله سهمیه‌بندی بنزین، دست دشمن را خوانده‌اند و از این بحران بالقوه با پیروزی و سرافرازی عبور کرده‌اند.
نماینده اهواز تصریح کرد: تعامل ما با جهان براساس احترام متقابل و حفظ منافع دو جانبه است اما دنیای استکبار ثابت کرده که نمی‌تواند کشوری اسلامی و مقتدر را در منطقه تحمل کند.
سودانی متذکر شد: مردم ما ملتی بیدار، مقاوم، باگذشت، با قناعت و استوار در جهت باورهای اصیل انسانی هستند و این ویژگی‌ها با حفظ وحدتی که امسال مورد تاکید مقام معظم رهبری بود قطعا توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.
وی استفاده از فناوری‌های نوین در تولید انرژی، اعتماد به نیروهای جوان و خودباوری در عرصه‌های مختلف علمی و صنعتی را از جمله راه‌های مقابله با توطئه‌های دشمنان ذکر کرد و افزود: مسلما آنکس که انگشت حسرت به دندان خواهد گزید دشمن است و از این توطئه هیچ طرفی برنخواهد بست.
نماینده مردم اهواز در خصوص نقش مجلس در توفیقات دولت نهم گفت: مجلس تاکنون نشان داده است که برای حفظ منافع ملی هیچ دریغ نخواهد کرد و همواره در تصمیمات خود به سه اصل عزت، حکمت و مصلحت پایبند بوده است.
سودانی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به هر طرح یا لایحه‌ای که بتواند دشمن را ناکام و جبهه خودی را مستحکم‌تر نماید، لبیک خواهد گفت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000