خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/09/22 09:36:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی در تشریح جزئیات نشست امروز فراکسیون خبر داد؛

تشکیل کارگروه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت برای بررسی برنامه ششم و بودجه ۹۵

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از تشکیل کارگروهی از سوی این فراکسیون برای بررسی برنامه ششم و لایحه بودجه سال ۹۵ خبر داد.
تشکیل کارگروه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت برای بررسی برنامه ششم و بودجه ۹۵ رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از تشکیل کارگروهی از سوی این فراکسیون برای بررسی برنامه ششم و لایحه بودجه سال ۹۵ خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/73449.jpg تشکیل,کارگروه,فراکسیون,اصولگرایان,رهروان,ولایت,برای,بررسی,برنامه,ششم,و,بودجه,۹۵ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: در جلسه امروز مسائل مربوط به برنامه 5 ساله ششم توسعه و بودجه سال 95 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه مباحثی در خصوص دستور کار این هفته جلسات علنی مجلس مطرح شد و اعضا نقطه نظرات خود را در این خصوص مطرح کردند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد تا در ارتباط با بررسی برنامه ششم توسعه و بودجه سال 95 فراکسیون کارگروهی را تشکیل دهد و به صورت فعال در ارتباط با این دو موضوع ورود پیدا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet