هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی مطرح کرد:

ضرر جبران ناپذیر علمی به کشور با اجرای طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تکمیلی

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس با انتقاد از مطرح شدن طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، گفت: این طرح ضرر جبران ناپذیر علمی به کشور به ویژه دانشگاه آزاد وارد می‌کند.
یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 10:19
ضرر جبران ناپذیر علمی به کشور با اجرای طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تکمیلی عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس با انتقاد از مطرح شدن طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، گفت: این طرح ضرر جبران ناپذیر علمی به کشور به ویژه دانشگاه آزاد وارد می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/57791.jpg ضرر,جبران,ناپذیر,علمی,به,کشور,,با,اجرای,طرح,سنجش,و,پذیرش,دانشجو,در,دوره‌های,تکمیلی Icana

محمد سادات ابراهیمی در گفت و گو  با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مخالف بیش از 50 نفر از نمایندگان مجلس با طرح یک فوریتی سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، گفت: جلسه امروز (یکشنبه 22 آذر) فراکسیون رهروان ولایت  با حضور رئیس فراکسیون تشکیل و بحث‌هایی درخصوص سنجش و پذیرش دانشجو مطرح شد و اکثریت فراکسیون به  مسکوت ماندن این طرح رای دادند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در  مجلس شورای اسلامی، این طرح را کاملا سیاسی و به ضرر نخبگان دانست و ادامه داد: این طرح محدودیت‌های برای دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی ایجاد می‌کند تا نتوانند به راحتی اقدام به جذب دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشاد و  دکتری کنند.

سادات ابراهمی تاکید کرد: بیشترین آسیب با اجرای این طرح به دانشگاه آزاد وارد خواهد شد در حالی که همواره به این مجموعه دانشگاهی در دولت قبل نیز فشارهای  وارد می‌شد.

عضو فراکسیون دانشگاهیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نزدیک به 50 نفر از  نمایندگان مجلس  پیشنهاد مسکوت ماندن طرح را ارائه دادند، ادامه داد: این طرح که امروز در صحن رای آورد ضرر و زیان جبران ناپذیر علمی به کشور به ویژه دانشگاه آزاد وارد می کند و هزینه‌هایی صرف شده را به هدر داده و سبب تجمیع اکثر دانشگاه‌های آزاد در شهرهای مختلف کشور خواهد شد.

پایان پیام  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000