هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورابراهیمی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد در صدور مجوز فیلم های خانگی/گلایه مردم کرمان از پخش فیلم شهرزاد

سرویس صحن
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: به دلیل عدم نظارت وزارت ارشاد در خصوص صدور مجوز فیلم های خانگی شاهد پخش فیلمی با عنوان "شهرزاد" هستیم که به فرهنگ و ادب و تاریخ کرمان توهین می کند.
یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 10:10
انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد در صدور مجوز فیلم های خانگی/گلایه مردم کرمان از پخش فیلم شهرزاد نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: به دلیل عدم نظارت وزارت ارشاد در خصوص صدور مجوز فیلم های خانگی شاهد پخش فیلمی با عنوان "شهرزاد" هستیم که به فرهنگ و ادب و تاریخ کرمان توهین می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/51930.jpg انتقاد,از,عملکرد,وزارت,ارشاد,در,صدور,مجوز,فیلم,های,خانگی/گلایه,مردم,کرمان,از,پخش,فیلم,شهرزاد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، با تبریک حلول ماه ربیع‌الاول گفت: به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تذکر می دهم که به دلیل عدم نظارت در خصوص صدور فیلم های خانگی باعث شده اند که فیلمی در کشور با عنوان "شهرزاد"پخش شود که به فرهنگ و ادب و تاریخ کرمان توهین می کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر وزیر ارشاد نمی تواند جلوی موضوعات مذکور را بگیرد، ما جلوی این قضیه را خواهیم گرفت.

وی افزود: رویکردها و عدم نظارت وزارت ارشاد در خصوص موضوعات مذکور باعث آسیب به مسائل فرهنگی در کشور شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم کرمان به شدت گلایه دارند و بنده این گلایه را بیان کردم و وزیر ارشاد باید به این موضوع رسیدگی کند./    

پایان پیام         

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000