هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقیمی در تذکر شفاهی:

گزارش اخیر آمانو سندیت ندارد

سرویس صحن
عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به دولت، گفت: گزارش اخیر مدیرکل سازمان ملل در خصوص برجام سندیت ندارد و به نظر می‌رسد مفاسد خطرناکی علیه ایران دارند.
یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 13:03
گزارش اخیر آمانو سندیت ندارد عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به دولت، گفت: گزارش اخیر مدیرکل سازمان ملل در خصوص برجام سندیت ندارد و به نظر می‌رسد مفاسد خطرناکی علیه ایران دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/43072.jpg گزارش,اخیر,آمانو,سندیت,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمدعلی مقیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع‌الاول در تذکر شفاهی گفت: از مقام معظم رهبری و توجه معظم له به درخواست سامان یافتن وضعیت شرکت پشتیبانی صنایع دریایی شرکت صدرا و پرداخت حقوق معوقه پرسنل آن که با تعیین مدیریت جدید اصلاح خواهد شد تشکر می کنم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در تذکری به دولت گفت: باید توجه داشت که گزارش اخیر آمانوا سندیت نداشته و به نظر می رسد آنها مفاسد خطرناکی را علیه ایران در نظر دارند لذا هوشیاری بیشتر دولت را خواستاریم.

وی در ادامه تذکر خود به دولت گفت: بودجه 3 هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه ها و 2 هزار میلیاردی کمیته امداد امام و سازمان بهزیستی جهت اشتغال و یک میلیارد دلاری که با تبدیل ریالی آن از صندوق توسعه ملی جهت اشتغال باید به جوانان تعلق گیرد که البته تاکنون هیچ تلاشی از سوی دولت مشاهده نشده است.

مقیمی در خصوص همترازی حقوق بازنشسته ها با شاغلین و پیش بینی آن در لایحه بودجه 95 به دولت تذکر داد.

وی به نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تذکر داد و گفت: با توجه به فصل سرما و بارندگی زمستان در خصوص تخصیص بودجه عمرانی و ماده 180 شهرستان بهشهر،‌ نکا و گلوگاه و همچنین صدور مجوز ماده 215 جهت آب شرب شهرستان های مذکور و فاضلاب ها و راه های روستایی کشور تسریع فرمایند.

مقیمی به وزیر کشور در خصوص تصویب و ابلاغ بخشداری حوزه انتخابیه مذکور که 10 سال مسکوت مانده است تذکر داد.

عضو کمیسیون عمران مجلس به استانداری و معاونت سیاسی استانداری مازندران تذکر داد و گفت: پشتیبانی از افراد معلوم الحال و موثر در فتنه 88 به بهانه سخنرانی در شهرستان سبب ایجاد فضای انتخاباتی زودرس در استان شده است./   

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000