سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ابهام در انتصابات وزارت اطلاعات؛محور سوال کامران از علوی

سرویس سیاسی
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره محور سوال از وزیر اطلاعات گفت: سوال در مورد علت به کارگیری دوباره فرد بدون صلاحیت در حراست یکی از بانک ها است.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 15:30
ابهام در انتصابات وزارت اطلاعات؛محور سوال کامران از علوی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره محور سوال از وزیر اطلاعات گفت: سوال در مورد علت به کارگیری دوباره فرد بدون صلاحیت در حراست یکی از بانک ها است. http://cdn.icana.ir/d/019/43089.jpg ابهام,در,انتصابات,وزارت,اطلاعات؛محور,سوال,کامران,از,علوی Icana

حسن کامران دستجردی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره محور سوالش از وزیر اطلاعات گفت: حراست یکی از بانک های صنعت و معدن ادعایی کرده بود که خلاف بوده و دروغ و تهمت بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: در همین رابطه یکبار ازوزیر اطلاعات سوال کردیم که وزیر پاسخ داد این شخص در کار حراستی نیست.این در حالی است که پس از مدتی آن شخص رییس حراست بانک توسعه شد.

وی ادامه داد: با توجه به این موضوع و عدم صلاحیت چنین فردی برای فعالیت حراستی؛سوالم از وزیر اطلاعات علت بکارگیری دوباره چنین شخصی در این شغل است.

وزیر اطلاعات روز دوشنبه برای پاسخگویی به سوال حسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می رود.

 

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000