ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/09/23 13:29:00
سرویس سیاسی
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی:

مسئولان عربستانی از مواضع تند خود در قبال ایران پشیمان می‌شوند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان عربستانی از مواضع تند خود در قبال ایران پشیمان می‌شوند، گفت: روزی مسئولان عربستانی به سراغ ایران می‌آیند تا گذشته‌های خود را جبران کنند.
مسئولان عربستانی از مواضع تند خود در قبال ایران پشیمان می‌شوند نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان عربستانی از مواضع تند خود در قبال ایران پشیمان می‌شوند، گفت: روزی مسئولان عربستانی به سراغ ایران می‌آیند تا گذشته‌های خود را جبران کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/125247.jpg مسئولان,عربستانی,از,مواضع,تند,خود,در,قبال,ایران,پشیمان,می‌شوند Icana

قدرت‌الله علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تغییر موضع محسوس وزیر خارجه عربستان سعودی مبنی بر اینکه کشورش خواهان ایجاد بهترین روابط با ایران است، اظهار داشت: مواضع وزیر خارجه عربستان اگر امروز لحن تقریبا آرامی به خود گرفته، به اجبار اینگونه شده است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زمانه عربستان را از مواضعی که تاکنون گرفته، پشیمان خواهد کرد، متذکر شد: مسئولان کشور عربستان سعودی مجبورند که روابط خود را با ایران تغییر دهند.

علیخانی با بیان اینکه مواضع مسئولان کشور عربستان سعودی افراطی بوده است، گفت: مواضع افراطی آن‌ها سبب شده تا بساط تکفیری‌ها و داعش گسترده شود.

وی با بیان اینکه بیشتر نیروهای تکفیری از عربستان هستند، بیان کرد: حاکمیت کشور عربستان کمک‌های زیادی را به نیروهای تکفیری و داعش انجام داده است علاوه بر این کشور، قطر نیز کمک‌های زیادی را به داعش می‌رساند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان عربستانی از مواضع تند خود در قبال ایران پشیمان می‌شوند، افزود: روزی مسئولان عربستانی به سراغ ایران می‌آیند تا گذشته‌های خود را جبران کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet