هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شفیعی:

دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود، گفت: سازمان انرژی اتمی به دقت جوانب احتیاط را برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی، رصد می‌کند.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 14:31
دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود، گفت: سازمان انرژی اتمی به دقت جوانب احتیاط را برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی، رصد می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/73411.jpg دقت,در,انتقال,اورانیوم,غنی‌سازی,شده,ایران,از,شروط,مهم,مقام,معظم,رهبری,بود Icana

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص روند انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران به روسیه، اظهار داشت: نکات 9 گانه‌ای که در نامه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور آمده بود، به دقت در انجام معامله تاکید زیادی داشت.

نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده باید به گونه‌ای انجام شود که بعدها خسران و ضرری بر کشور تحمیل نشود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: سازمان انرژی اتمی به دقت جوانب احتیاط را برای  جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی، رصد می‌کند.

شفیعی با اشاره به اینکه گام‌های اجرائی دراین زمینه در حال پیگیری است، گفت: انتقال اورانیوم منوط به بسته شدن پرونده PMDجمهوری اسلامی ایران در شورای حکام است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌های از پیش تعیین شده زمانی این انتقال صورت می‌گیرد که شورای حکام پرونده PMDرا مختومه اعلام کند و اقداماتی که باید دراراک پیگیری شود نیز، همان زمان انجام می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000