هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسفنانی در تشریح جلسه کمیسیون حقوقی و قضایی مطرح کرد:

بررسی جرایم جایگزین حبس با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس از بررسی جرایم جایگزین مجازات حبس در طرح اصلاح موادی از قانون مجازات اسلامی در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.
یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 18:23
بررسی جرایم جایگزین حبس با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس از بررسی جرایم جایگزین مجازات حبس در طرح اصلاح موادی از قانون مجازات اسلامی در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43231.jpg بررسی,جرایم,جایگزین,حبس,با,حضور,معاون,حقوقی,قوه,قضاییه Icana

محمدعلی اسفنانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور جلسه امروز (یکشنبه 22 آذر) کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، گفت: بررسی طرح اصلاح موادی از قانون مجازات اسلامی تنها موضوع دستور جلسه امروز کمیسیون بود که تعدادی از مواد آن و البته مباحث جرائم جایگزین حبس مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اقدامات تعلیم و تربیتی و مجازات تکمیلی جوانان زیر 18 سال نیز در تعدادی از مواد طرح اصلاح قانون مجازات اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما منجر به تصویب آن نشد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اصلاح موادی از قانون مجازات اسلامی با حضور آقای خدایان معاون حقوقی رئیس قوه قضاییه مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000