ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/09/22 17:19:49
سرویس اقتصادی
بائوج لاهوتی خبرداد:

بررسی آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در وزارت راه و شهرسازی

عضو کمیسیون عمران مجلس از تشکیل کمیته مشترکی از کمیسیون عمران و وزارت راه و شهرسازی برای بررسی نحوه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما و واگذاری کارها به بخش خصوصی با توجه به منابع محدود خبر داد.
بررسی آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در وزارت راه و شهرسازی عضو کمیسیون عمران مجلس از تشکیل کمیته مشترکی از کمیسیون عمران و وزارت راه و شهرسازی برای بررسی نحوه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما و واگذاری کارها به بخش خصوصی با توجه به منابع محدود خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43239.jpg بررسی,آزادسازی,نرخ,بلیت,هواپیما,در,وزارت,راه,و,شهرسازی Icana

مهرداد بائوج لاهوتی درگفت‌وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به جزییات جلسه امروز یک شنبه(22 آذرماه ) کمیسیون عمران مجلس،از برگزاری نشست امروز این کمیسیون در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی،با یادآوری مباحث مطرح شده درجلسه کمیسیون عمران مجلس درحضور وزیر راه و شهرسازی،افزود:‌ بررسی بحث‌ آزادسازی نرخ بلیت هواپیما نخستین موضوع مورد بحث دراین جلسه بود که استدلال وزیرراه و شهرسازی دراین باره دربرگیری توجیه اقتصادی برای ورود بخش خصوصی بود.

وی با تاکید براینکه درپی افرایش نرخ بلیت هواپیما باید کیفیت خدمات دهی به مسافران نیز افزایش یابد،تصریح کرد:همسو با افزایش نرخ ها باید تدابیری برای رشد کیفیت خدمات دهی نیز در نظر گرفته شود.

بائوج لاهوتی ادامه داد:نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی یکی دیگر ازمباحث مورد بحث کمیسیون عمران در حضور آخوندی است.

این نماینده مردم درمجلس نهم،از تشکیل کمیته مشترکی ازکمیسیون عمران و وزارت راه و شهرسازی برای بررسی نحوه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما و واگذاری کارها به بخش خصوصی با توجه به منابع محدود خبر داد.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،همچنین با اشاره به استماع گزارش بخش مسکن ازسوی وزیر راه و شهرسازی،افزود:‌بررسی شیوه خانه دارکردن مردم به ویژه برای اقشارکم درآمد در دستورکار امروز کمیسیون عمران مجلس قرارداشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet