آغاز هفته وحدت
1394/09/22 17:25:42
سرویس سیاسی

پیام رییس مرکز پژوهش‌های مجلس به مناسبت هفته پژوهش

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس هفته پژوهش را تبریک گفت.
پیام رییس مرکز پژوهش‌های مجلس به مناسبت هفته پژوهش رییس مرکز پژوهش‌های مجلس هفته پژوهش را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/98555.jpg پیام,رییس,مرکز,پژوهش‌های,مجلس,به,مناسبت,هفته,پژوهش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، طی پیامی هفته پژوهش‌ را به تمامی پژوهشگران ایران اسلامی تبریک گفت.

متن پیام نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس به شرح زیر است:
هر ساله در تقویم رسمی ایران اسلامی دهه پایانی آذر ماه، سرآغاز هفته پژوهش و فناوری نامگذاری گشته‌است. سرآغاز هفته‌ای که امتداد و اجرای آن زمینه‌ساز توسعه کشور خواهد شد. پژوهش، نوآوری و فناوری در علوم و حوزه‌های مختلف در کنار ارتقای جایگاه علمی ایران در عرصه بین‌المللی، به عاملی جهت پیشرفت همه‌جانبه کشور و ایجاد منابع درآمدی براساس فناوری‌های دانش بنیان را به همراه خواهد داشت که این امر در گذر زمان به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی و قطع وابستگی به درآمدهای نفتی، منجر خواهد شد، که البته دستیابی به این خواستگاه مستلزم کاربردی نمودن پژوهش‌های محققان است.
امروز ایران اسلامی با اتکا به پژوهش‌های عملی جوانان و متخصصان مجرب خود موفق شده است تا قله‌های بلند و افتخارآمیز علمی در حوزه‌هایی همچون فناوری صلح آمیز هسته‌ای، علوم نانو و فناوری فضایی را فتح کند و به الگویی کم‌نظیر در بین کشورهای جهان و دنیای اسلام تبدیل شود.
هفته‌ پژوهش فرصتی مغتنم جهت تقدیر از پژوهشگران تلاشگر و ارج نهادن بر زحمات متخصصان و دانشمندان ایران اسلامی پدید آورده است. پژوهشگرانی که با ایده‌های علمی خلاقانه و مبدعانه خویش در سالی‌ که بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» نامگذای شده است، زیربناهای تحقق سند چشم‌انداز ایران اسلامی را فراهم می‌آورند.
اینجانب هفته پژوهش را به تمامی پژوهشگران ارجمند و پیشتازان مسیر علم و فناوری به ویژه در شهرستان‌های شاهرود و میامی را تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون این عزیزان در عرصه پژوهش و فناوری را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet