هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری:

استقبال نمایندگان از برگزاری جلسات مشترک با دولت/نشست های مشترک بهتر از گفت و گو از طریق رسانه ها است

سرویس سیاسی
سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر زمانیکه دولت اعلام آمادگی کند ما در مجلس مشتاق گفتگو با دولت در مورد موضوعات متفاوت هستیم.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 09:39
استقبال نمایندگان از برگزاری جلسات مشترک با دولت/نشست های مشترک بهتر از گفت و گو از طریق رسانه ها است سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر زمانیکه دولت اعلام آمادگی کند ما در مجلس مشتاق گفتگو با دولت در مورد موضوعات متفاوت هستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/58638.jpg استقبال,نمایندگان,از,برگزاری,جلسات,مشترک,با,دولت/نشست,های,مشترک,بهتر,از,گفت,و,گو,از,طریق,رسانه,ها,است Icana

عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس مشتاق برگزاری جلسات مشترک با دولت هستند گفت: علیرغم آمادگی مجلس برای برگزاری چنین نششست هایی گویا دولت به دلیل درگیر بودن در زمینه مسایلی همچون لایحه بودجه و برنامه ششم توسعه چنین آمادگی ندارد.

نمانده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر زمانیکه دولت اعلام آمادگی کند ما در مجلس مشتاق گفتگو با دولت در مورد موضوعات متفاوت هستیم.

مصری برگزاری چنین نشست هایی را مفید دانست و افزود: گفتگوی مستقیم دولت و مجلس درمورد مسایل مختلف بهتر از این است که دولت و مجلس از طریق رسانه ها با هم صحبت کنند.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انصافا از ابتدا جلسات مجلس و دولت خوب شروع شد و جلسات منظمی داشتیم ادامه داد: در حال حاضر گویا فرصت دولت محدود است و شاید هماهنگی در مورد برگزاری جلسات برای دولت مقداری سخت است.

 محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و اسکو و عضو هیائت رییسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با جلسات مشترک دولت و مجلس در ماه‌های آینده ، گفت: این موضوع در جلسه هیئت رئیسه مجلس پیگیری می شود.

وی متذکر شد: اخیرا موضوع نشست مشترک مجلس و دولت در هیئت رئیسه مجلس مطرح و در این جلسه قرار شد نواب رئیس مجلس این موضوع را پیگیری کنند.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000