شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت‌پور مطرح کرد:

لیبی و تونس مقصد بعدی گروه تروریستی داعش/جهنم٬ خانه ابدی اعضای جنایتکار داعش است

سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با اشاره به اعلام موجودیت گروه تروریستی داعش در برخی کشورهای عربی و آفریقایی مانند لیبی و تونس٬ گفت: در شرایط کنونی بخش عمده ای از اعضای این گروه تروریستی را افراد تبعه این کشورها تشکیل می‌دهد٬ اما اکثریت مردم این کشورها به هیچ اجازه فعالیت و قدرت گرفتن داعش را نمی‌دهند.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 11:01
لیبی و تونس مقصد بعدی گروه تروریستی داعش/جهنم٬ خانه ابدی اعضای جنایتکار داعش است نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با اشاره به اعلام موجودیت گروه تروریستی داعش در برخی کشورهای عربی و آفریقایی مانند لیبی و تونس٬ گفت: در شرایط کنونی بخش عمده ای از اعضای این گروه تروریستی را افراد تبعه این کشورها تشکیل می‌دهد٬ اما اکثریت مردم این کشورها به هیچ اجازه فعالیت و قدرت گرفتن داعش را نمی‌دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/87449.jpg لیبی,و,تونس,مقصد,بعدی,گروه,تروریستی,داعش/جهنم٬,خانه,ابدی,اعضای,جنایتکار,داعش,است Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ با اشاره به برنامه‌ریزی گروه تروریستی داعش برای انتقال پایتخت خود به شهر سرت لیبی٬ گفت: در چند مدت اخیر ائتلاف چهارگانه ایران٬ روسیه٬ عراق و سوریه ضربات مهلکی را به بدنه گروه‌های تروریستی به ویژه داعش در سوریه وارد کرده‌اند و عملا شاهد هستیم که قدرت این گروه نسبت به ایام آغاز تشکیل آن افول چشمگیری کرده است.

نماینده مردم اردبیل٬ نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی٬ با اعلام اینکه داعش در آینده‌ای نزدیک در منطقه نابود می‌شود٬ افزود: احتمال انتقال نیروهای این گروه تروریستی به کشورهای آفریقایی وجود دارد٬ اما قطعا قهر انقلابی مردم مسلمان در تمام کشورها نمی‌گذارد که این گروه تروریستی به فعالیت منحوس خود ادامه دهد.

وی ادامه داد: گروه تروریستی داعش به طور حتم تنهایی جایی که می‌تواند زندگی و به فعالیت خود ادامه دهد٬ جهنم است و این گروه در این دنیا و در کشورهای جهان هیچ جایی ندارد.

حقیقت پور با اشاره به اعلام موجودیت گروه تروریستی داعش در برخی کشورهای عربی و آفریقایی مانند لیبی و تونس٬ افزود: در شرایط کنونی بخش عمده ای از اعضای این گروه تروریستی را افراد تبعه این کشورها تشکیل می‌دهد٬ اما اکثریت مردم این کشورها به هیچ اجازه فعالیت و قدرت گرفتن داعش را نمی‌دهند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با بیان اینکه دشمنان اسلام در سال‌های اخیر با حمایت از گروه تروریستی داعش٬ آسیب بسیاری را اسلام و کشورهای مسلمان وارد کردند٬ تصریح کرد:‌ قطعا این اقدامات در آینده‌ای نزدیک به دشمنان اسلام پاسخ داده می‌شود.

اخیرا دیده شده است که سرکردگان و عناصر داعش از عراق و سوریه از راه دریا به سمت لیبی به ویژه به سمت شهر ساحلی سرت که تحت کنترل این گروه تروریستی است مهاجرت کرده اند. بر اساس برخی از احتمالات، ابوبکر بغدادی سرکرده اصلی داعش هم به دلیل تشدید حملات نظامی به مواضع این گروه در عراق و سوریه به سمت سرت گریخته است. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000