هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی صدر در اخطار قانون اساسی:

آلودگی هوا بحرانی است/دولت تدبیر کند

سرویس صحن
سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت آلودگی هوا بحرانی است گفت: ضروری است دولت برای کاهش آلودگی هوا چاره‌ای بیندیشد.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 09:12
آلودگی هوا بحرانی است/دولت تدبیر کند سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت آلودگی هوا بحرانی است گفت: ضروری است دولت برای کاهش آلودگی هوا چاره‌ای بیندیشد. http://cdn.icana.ir/d/019/49272.jpg آلودگی,هوا,بحرانی,است/دولت,تدبیر,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، موید حسینی صدر در نشست علنی امروز (دوشنبه 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری به اصل 50 قانون اساسی، گفت: در حال حاضر در پاریس سران کشورها در خصوص تغییرات آب و هوایی به مذاکره پرداخته اند، این در حالی است که در کشور ما آلودگی هوا بسیار شدت یافته است.

نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ‌دولت باید تمهیدات فوری برای رفع آلودگی هوا بیندیشد و لازم است رویه اشتباه دولت قبل را دنبال نکند.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وضعیت آلودگی هوا به ویژه در پایتخت خطرناک است و لازم است دولت در خصوص تعطیلی مدارس نیز چاره ای بیندیشد./        

پایان پیام         

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000