آغاز هفته وحدت
1394/09/23 09:40:04
سرویس اجتماعی
بائوج لاهوتی تاکید کرد:

آلودگی هوای پایتخت در اضطرار/هیات دولت سریعا تدبیر کند

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه مجلس با انتقاد از عدم توجه مسئولان به افزایش آلودگی هوا در پایتخت، بر ضرورت برگزاری جلسه اضطراری هیات دولت برای بررسی آلودگی هوا تاکید کرد.
آلودگی هوای پایتخت در اضطرار/هیات دولت سریعا تدبیر کند عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه مجلس با انتقاد از عدم توجه مسئولان به افزایش آلودگی هوا در پایتخت، بر ضرورت برگزاری جلسه اضطراری هیات دولت برای بررسی آلودگی هوا تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/51829.jpg آلودگی,هوای,پایتخت,در,اضطرار/هیات,دولت,سریعا,تدبیر,کند Icana

مهرداد بائوج لاهوتی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شرایط بحرانی آلودگی هوا در پایتخت، گفت:  آلودگی هوا در تهران درحال حاضر به  مرز بحرانی رسیده و محیط زیست باید در اسرع وقت با برگزاری جلسه ای تدابیر لازم را برای برون رفت از این مشکل درکوتاه مدت اتخاذ کند.

نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر گسترش محدوده زوج و فرد کردن تردد خودروها در معابرعمومی طی روزهای بحرانی، افزود:‌ مدارس دراین شرایط به طور حتم باید تعطیل شود به وی‍ژه مدارسی که در مقاطع پیش دبستانی و دبستانی فعالیت می‌کنند، هرچند که به ظاهر جان مردم جامعه برای مسئولان مربوطه هیچ اهمیتی ندارد.

وی با تاکید بر برگزاری جلسه ای از سوی هیات دولت برای بررسی مشکل آلودگی هوا، تصریح کرد:‌ متاسفانه درحال حاضر عامل 83 درصد آلودگی هوا تردد بی ضابطه خودروها در سطح خیابان ها است و محیط زیست به نمایندگی از سوی دولت باید هرچه سریعتر برای حل این مشکل راهکارهای لازم را ارائه دهد، چون با گسترش آلودگی هوا در مدت زمان طولانی بیماری های تنفسی افزایش پیدا می کند که شاید نتوان پس از آن هیچ اقدام خاصی را انجام داد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس، گفت: ‌البته فراکسیون محیط زیست نیزجلسه ای اضطراری برای بررسی این مشکل تشکیل خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet