شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جهانگیرزاده:

حضور نظامی آمریکا و ترکیه در خاک عراق خیانت بزرگی به منطقه است /غربی‌ها به‌دنبال هزینه سازی در منطقه هستند

سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه حضور نیروهای آمریکایی در عراق٬ موضوع مبارزه با تروریسم را از اهمیت می‌اندازد٬ گفت: این اقدام آمریکا ینز مانند اقدام دولت ترکیه در حضور نظامی در خاک عراق اشتباهی است٬ که مسائلی را برای موضوع مبارزه با تروریسم ایجاد می‌کند.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 10:30
حضور نظامی آمریکا و ترکیه در خاک عراق خیانت بزرگی به منطقه است /غربی‌ها به‌دنبال هزینه سازی در منطقه هستند عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه حضور نیروهای آمریکایی در عراق٬ موضوع مبارزه با تروریسم را از اهمیت می‌اندازد٬ گفت: این اقدام آمریکا ینز مانند اقدام دولت ترکیه در حضور نظامی در خاک عراق اشتباهی است٬ که مسائلی را برای موضوع مبارزه با تروریسم ایجاد می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/98291.jpg حضور,نظامی,آمریکا,و,ترکیه,در,خاک,عراق,خیانت,بزرگی,به,منطقه,است,/غربی‌ها,به‌دنبال,هزینه,سازی,در,منطقه,هستند Icana

جواد جهانگیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ در واکنش به حضور نیروهای ویژه ارتش آمریکا در خاک کشور عراق٬ گفت:‌ این اقدامات در ادامه رفتار بدون حساب و کتاب و اشتباهات استراتژیک آمریکا در منطقه است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه حضور دوباره نظامیان آمریکا در عراق٬ به‌طور حتم تبعات و آسیب‌های بسیاری را برای منطقه به‌دنبال دارد٬ افزود: متأسفانه در شرایط کنونی نیروهای نظامی بین‌المللی و فرامنطقه‌ای در حال هزینه‌سازی برای کشورهای منطقه هستند.

وی با اشاره به اهمیت استراتژیک و جغرافیایی کشور عراق در عرصه منطقه‌ای و بین‌الملل٬ تصریح کرد: عراق کانون بسیاری مهمی در منطقه بوده و هر گونه دست‌اندازی در این کشور از سوی کشورهای فرامنطقه‌ای هم برای این کشورها و هم برای ملت عراق آثاری را به‌دنبال دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: به طور حتم ایجاد التهاب در عراق از سوی کشورهای فرامنطقه‌ای محدود به این کشور نخواهد بود و مشکلات آن در کل منطقه پخش می‌شود.

جهانگیرزاده با بیان اینکه حضور نیروهای آمریکایی در عراق٬ موضوع مبارزه با تروریسم را از اهمیت می‌اندازد٬ تصریح کرد: این اقدام آمریکا ینز مانند اقدام دولت ترکیه در حضور نظامی در خاک عراق اشتباهی است٬ که مسائلی را برای موضوع مبارزه با تروریسم ایجاد می‌کند.

وی با اعلام اینکه حضور نظامی آمریکا و ترکیه در خاک عراق٬ خیانت بزرگی به منطقه است٬ افزود: تمام کشورهای منطقه باید تمام تلاش خود را برای ریشه‌کنی داعش و گروه‌های تروریستی انجام دهند٬ در غیر این صورت تمام کشورها حتی کشورهای غربی و اروپایی روی ارامش را به خود نمی‌بینند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000