هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور:

تغییر موضع عربستان در قبال ایران ناشی از ضعف این کشور است/لیست حامیان تروریست های حاضر در سوریه توسط سازمان ملل منتشر شود

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر موضع عربستان در قبال ایران ناشی از ضعف این کشور است، گفت: با تغییر موضع این چنینی عربستان، دنیای اسلام این جنایتکاران را نمی بخشد.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 15:31
تغییر موضع عربستان در قبال ایران ناشی از ضعف این کشور است/لیست حامیان تروریست های حاضر در سوریه توسط سازمان ملل منتشر شود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تغییر موضع عربستان در قبال ایران ناشی از ضعف این کشور است، گفت: با تغییر موضع این چنینی عربستان، دنیای اسلام این جنایتکاران را نمی بخشد. http://cdn.icana.ir/d/019/121377.jpg تغییر,موضع,عربستان,در,قبال,ایران,ناشی,از,ضعف,این,کشور,است/لیست,حامیان,تروریست,های,حاضر,در,سوریه,توسط,سازمان,ملل,منتشر,شود Icana

منصور حقیقت پور در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تغییر موضع محسوس وزیر خارجه عربستان سعودی مبنی بر اینکه کشورش به دنبال ایجاد بهترین رابطه با ایران است، اظهار داشت: عربستان سعودی در ضعیف ترین موضع ممکن در شرایط سیاسی و امنیتی منطقه است و به همین دلیل تغییر موضع داده است.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به زودی شاهد فروپاشی در رژیم حجاز خواهیم بود و منتظر هستیم که این کشور به چند کشور تبدیل شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما نه از اظهارات جاهلانه قبلی عادل الجبیر نگران می شدیم و نه اکنون از تغییر موضع او خوشحال  شده ایم، گفت: کشور عربستان محکوم به شکست و فروپاشی است.

حقیقت پور با اشاره به اینکه عربستان باید خسارت اقدامات جنایتکارانه چند سال اخیر خود را در حوزه کشورهای اسلامی پرداخت کند و تنبیه شوند، متذکر شد: بیش از 150 هزار جوان با زمینه سازی عربستان در کشور سوریه کشته شدند.

وی ادامه داد: عربستان با بمب گذاری در عراق و لبنان مردم را کشتند و هم اکنون نیز هزاران زن و بچه را در یمن تکه و پاره می کنند.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی افزود: با تغییر موضع این چنینی عربستان، دنیای اسلام این جنایتکاران را نمی بخشد و ما منتظر شنیدن صدای شکسته شدن استخوان های پیر فرتوت ارتجاع در منطقه هستیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان عربستانی در ضعیف ترین موقعیت قرار گرفته اند و کار آمدی داخلی ندارند چون هزاران نفر در منا در مقابل چشمانشان پرپر شدند و این  ها نتوانستند هیچ کاری را انجام دهند و در سطح منطقه ای هم نمی توانند کاری را انجام دهند و فقط دست به اقدامات جنایتکارانه می زنند.

لیست حامیان تروریست های حاضر در سوریه توسط سازمان ملل منتشر شود

حقیقت پور در خصوص مخالفت ایران با انتشار لیستی که عربستان از مخالفان سوری تهیه کرده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران این لیست را قبول ندارد و مسئولان وزارت خارجه به درستی موضع گیری کرده اند و باید سازمان ملل این لیست را تهیه کند.

وی افزود: لیست تروریست های حاضر در سوریه نیز باید توسط سازمان ملل تهیه شود و عنوان شود که حامیان آن ها چه کشورهایی هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000