ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/09/23 11:43:28
سرویس صحن
میرمرادزهی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از به اتمام نرسیدن بیمارستان‌های شهرستان سراوان

نماینده مردم سروان در مجلس از به اتمام نرسیدن بیمارستان‌های این شهرستان انتقاد کرد.
انتقاد از به اتمام نرسیدن بیمارستان‌های شهرستان سراوان نماینده مردم سروان در مجلس از به اتمام نرسیدن بیمارستان‌های این شهرستان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/55111.jpg انتقاد,از,به,اتمام,نرسیدن,بیمارستان‌های,شهرستان,سراوان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ هدایت‌الله میرمرادزهی در نشست علنی امروز (دوشنبه 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی افزود: از وزیر نیرو درخواست دارم به وضعیت شهرستان‌های سروان، سیب، سوران و مهرستان رسیدگی کند این شهرستان‌ها جزو مناطق مرزی هستند و در بودجه سال 94 اعتباری برای بستن رودخانه های مرزی گذاشته شد و در مهرماه قرار بود سد در این شهرستان بسته شود اما این اتفاق نیفتاده است.

نماینده مردم سروان سیب، سوران ومهرستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌استان هایی مانند سیستان و بلوچستان که خرما پزان دارند باید پول برق بر اساس مناطق مرزی دیده شود این درحالی است که این اتفاق نیفتاده و پول برق از یک میلیون تومان نیز گذشته است.

وی یادآور شد: در شهرستان های سروان سیب، سوران  و مهرستان هنوز بیمارستان ها به اتمام نرسیده و پزشک متخصص زن وجود ندارد لذا باید وزیر بهداشت به این وضعیت رسیدگی کند.

نماینده مردم سروان سیب، سوران ومهرستان در مجلس شورای اسلامی افزود: به جاده‌های سراوان نیز باید رسیدگی شود همچنین گاز این شهرستان‌ها نیز با مشکلاتی روبرو است که باید این موضوع نیز مورد توجه واقع شود از سویی دیگر برای اشتغال مردم نیز باید راهکاری در نظر گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet