ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمانیان خبر داد:

بررسی توسعه بکارگیری انرژی‎های تجدیدپذیر در همایش اقتصاد و انرژی نیشابور

سرویس اقتصادی
دبیرهمایش اقتصاد و انرژی نیشابور گفت: ایجاد ارزش افزوده از منابع انرژی فسیلی در کشور با جایگزینی منابع انرژی‌های تجدیدپذیر از محورهای همایش اقتصاد و انرژی است.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 11:22
بررسی توسعه بکارگیری انرژی‎های تجدیدپذیر در همایش اقتصاد و انرژی نیشابور دبیرهمایش اقتصاد و انرژی نیشابور گفت: ایجاد ارزش افزوده از منابع انرژی فسیلی در کشور با جایگزینی منابع انرژی‌های تجدیدپذیر از محورهای همایش اقتصاد و انرژی است. http://cdn.icana.ir/d/019/126772.jpg بررسی,توسعه,بکارگیری,انرژی‎های,تجدیدپذیر,در,همایش,اقتصاد,و,انرژی,نیشابور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "سلیمانیان" دبیرهمایش اقتصاد انرژی نیشابور که در حاشیه نشست علنی امروز (دوشنبه 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی درجمع خبرنگاران پارلمانی حضور یافته بود در خصوص همایش گفت: طرح برگزاری "همایش اقتصاد و انرژی نیشابور" از اواسط سال 93 در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف کلید خورد.

سلیمانیان ادامه داد:با مشورت مجلس و نظر مثبت کمیسیون انرژی مقررشده که همایش اقصاد و انرژی در 25 آذرماه با هدف معرفی الگوهای جدید بر پایه روشهای علمی در بکارگیری انرژیهای تجدیدپذیر برگزار شود.

وی گفت: با توجه به هجوم بسیاری از کشورهای پیشرفته و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس و ضرورت استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر وظیفه ما براین است که زمینه سرمایه‌گذاری دراستفاده از این انرژی‌ها در دستور کار قرار گیرد.

دبیرهمایش اقتصاد و انرژی افزود: با توجه به اقلیم بسیار مناسب ایران اسلامی می‌توان از ظرفیت انرژی‌های تجدید پذیر در بسیاری از موارد استفاده کرد و امیدوارم با حمایت‌های دولت سطح بیشتری از کشور از این نعمت استفاده کنند.

وی،تاکید کرد:محورهای عملیاتی و کاربردی درخصوص استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر مورد توجه قرار خواهد گرفت و نباید فراموش کرد استفاده از این انرژی‌ها در بهینه‌سازی مصرف انرژی،اشتغال‌زایی و کارآفرینی و کاهش بحران انرژی و مسائل زیست محیطی موثر است.

سلیمانیان ادامه داد: ایجاد ارزش افزوده از منابع انرژی فسیلی در کشور با جایگزینی منابع انرژی‌های تجدیدپذیر از دیگر محورهای همایش خواهد بود.

دبیرهمایش اقتصاد و انرژی نیشابور در پایان یادآور شد:این همایش با همکاری دولت،مجلس،‌سازمان‌های دانش بنیان و سایر دستگاه‌ها با هدف پرهیز از هرگونه شعار درخصوص استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود و 8 سخنران در این همایش سخنرانی می‌کنند./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000