ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بررسی لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی در سه کمیسیون مجلس

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی در کمیسیون مشترک انجام می‌شود، گفت: با وضعیت فعلی که وجود دارد بعید است که این لایحه به انتخابات آینده برسد.
سه‌شنبه 24 آذر 1394 ساعت 10:35
بررسی لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی در سه کمیسیون مجلس سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی در کمیسیون مشترک انجام می‌شود، گفت: با وضعیت فعلی که وجود دارد بعید است که این لایحه به انتخابات آینده برسد. http://cdn.icana.ir/d/019/124179.jpg بررسی,لایحه,شفاف‌سازی,هزینه‌های,انتخاباتی,در,سه,کمیسیون,مجلس Icana

دخیل عباس زارع زاده مهریزی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی، اظهار داشت: وجود قانونی دراین زمینه یک ضرورت قطعی است.

نماینده ابرکوه، بافق، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وجود این قانون سبب می‌شود تا بحث‌های حاشیه‌ای مانند پول‌های کثیف و رانت پیش نیاید.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه شفاف‌سازی یک ضرورت است، متذکر شد: لایحه شفاف‌سازی به شرطی که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و شوراها باشد، یک ضرورت است.

وی با بیان اینکه لایحه شفاف سازی بنا بر گفته نایب رئیس مجلس در حال آماده شدن است تا در یک کمیسیون مشترک مورد بررسی قرار بگیرد، خاطرنشان کرد:‌3 کمیسیون به صورت مشترک لایحه شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

نماینده ابرکوه، بافق، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، کمیسیون قضائی و یک کمیسیون دیگر به صورت مشترک این لایحه را مورد بررسی قرار می‌دهند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی افزود: به صورت مشترک بررسی کردن این لایحه به منظوراین است تا با سرعت بیشتری جمع بندی شود و به صحن مجلس بیاید.

زارع زاده مهریزی ادامه داد: با وضعیت فعلی که وجود دارد بعید به نظر می‌رسد که این لایحه به انتخابات آینده برسد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000