هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قائد رحمت در تشریح جلسه کمیسیون اجتماعی مطرح کرد؛

اتمام بررسی بندهای مرتبط با کمیسیون‌اجتماعی در لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه توسعه کشور

سرویس اجتماعی
نظام بیمه‌ها، نظام چند لایه تأمین اجتماعی و حمایت از زندانیان از جمله بندهای لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور بود که در کمیسیون اجتماعی مجلس مورد بررسی قرار گرفت.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 16:41
اتمام بررسی بندهای مرتبط با کمیسیون‌اجتماعی در لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه توسعه کشور نظام بیمه‌ها، نظام چند لایه تأمین اجتماعی و حمایت از زندانیان از جمله بندهای لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور بود که در کمیسیون اجتماعی مجلس مورد بررسی قرار گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/44647.jpg اتمام,بررسی,بندهای,مرتبط,با,کمیسیون‌اجتماعی,در,لایحه,تنظیم,برخی,از,احکام,برنامه,توسعه,کشور Icana

عباس قائد رحمت درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه امروز (دوشنبه، 23 آذر) کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌ درجلسه امروز ادامه بررسی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشوردر دستور قرارگرفت و برخی از بندهای ارجاعی به کمیسیون اجتماعی و بندهای مراعی مانده از این لایحه از روز گذشته بررسی و مورد جمع بندی قرارگرفت.

نماینده مردم درود و ازنا درمجلس شورای اسلامی افزود:‌ طی هفته های آینده گزارش این موضوع به هیات رئیسه کمیسیون مشترک ارسال می شود؛ ضمن آنکه برخی از احکام برنامه های مختلف طی سال های گذشته از سوی دولت تکرارشده و بررسی آن وقت بسیاری را به خود اختصاص داده است، بنابراین برای دائمی شدن این قوانین دولت لایحه ای را به مجلس ارسال کرده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه این لایحه درحال حاضر در همه کمیسیون های تخصصی مجلس در حال بررسی است، تصریح کرد:‌ بررسی بندهای این لایحه در کمیسیون اجتماعی به پایان رسیده که از مهم‌ترین بندهای این لایحه می توان به نظام بیمه‌ها و نظام چند لایه تامین اجتماعی ، حمایت از زندانیان، صندوق توسعه ملی و مجمع بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000